Auns
21.03 - 20.04
Aprīlis 2020
Vērsis
21.04 - 20.05

01.04 - 10.04

Mēneša pirmā dekāde. Iedzīvotāju lielākais vairums uzturas mājās, taču reizēm rodas vajadzība sēsties pie stūres- ja ne uz darbu, tad pēc iepirkumiem noteikti. Tad jau arī rodas ne sevišķi patīkamas domas un emocijas.

Kas gan ir vīrusi, vai tie ir tik bīstami, kā apkārt runā?

Uz to nevar dot viennozīmīgu atbildi. Var teikt gan jā, gan nē. Vīrusi ir bezšūnu dzīvības forma- pārejas forma starp dzīvo un nedzīvo matēriju. Tie ir šūnu parazīti, jo ārpus šūnas tie nespēj izrādīt dzīvības pazīmes ( neaug, nebarojas, neizstrādā enerģiju- tiem nav savas vielmaiņas).

Vīrusu uzbūve ir pietiekami primitīva: ārpusē olbaltumvielu apvalks, iekšpusē nukleīnskābe (DNK vai RNK). Vīruss “uzsēžas” uz saimnieka šūnas apvalka, sašķeļ to un izšļāc savu ģenētisko informāciju- nukleīnskābi saimnieka šūnā.

Kad vīrusa nukleīnskābe nonāk šūnā, tajā sāk sintezēties vīrusa komponenti no saimnieka šūnas materiāla. Taču ne katra šūna atļauj sevi pakļaut.

Vīrusi tiek nodoti no slimā organisma veselajam dažādos veidos. Covid-19 tiek pārnests pilienu veidā pa gaisu, tāpēc tas tik ātri izplatās.

Attēlā parādīts, kā vīruss, nonākot cilvēka šūnā, piespiež to darboties viņa labā. Skatoties attēlā, liekas , ka nav glābiņa- taču tas tā nav. Jā vīruss ir bīstams, bet ne vienmēr un ne visiem.
Ir likumība- notiek tas, no kā visvairāk baidies. Tieši bailes un panika, kas ietekmē organisma aizsargspējas, palīdz vīrusiem netraucēti iekļūt cilvēka šūnās un šajās šūnās sintezēt savus mazos “vīrusēnus”. Vēl viens faktors, kas baro vīrusus- nebeidzamas cilvēku sarunas par tiem

Notiek informācijas lauka piesārņošana un ne tikai. Notiek arī mūsu zemapziņas ieslēgšanās, kas uzkrāj negatīvo informāciju. Nu un arī elementāro higiēnas normu neievērošana.

Tātad secinājums ir - nebaidieties, bet arī lieki neriskējiet, nepievelciet negatīvu informāciju, domājiet pozitīvi, pārāk daudz nerunājiet, īpaši par vīrusu. Mazāk skatieties TV, lasiet lūgšanas. Ticiet, ka visas šīs nelaimes paies jums garām.

Jāsaprot, ka no sirds nepietiekamības un daudzām citām slimībām nomirst ne mazāk cilvēku. Ja jūs patreiz esat pašizolācijā, priecājieties- ir laiks kaut ko palasīt, pārdomāt dažādas lietas un paskatīties uz tām no cita skatu punkta.

2. aprīlī- no 10:00-23:00; 3.aprīlī no 1:00-10:00; 6. aprīlī no 6:00-18:00; 8. aprīlī no 5:00-16:00; 9. aprīlī no 1:00-12:00 pastāv liela ceļa negadījumu iespējamība.

Labvēlīgi: Auns, Lauva
Nelabvēlīgi; Vērsis, Dvīņi, Skorpions, Zivis


11.04 - 20.04

Mēneša otrā dekāde diez vai būs vieglāka par pirmo dekādi, lai gan ir iespējamas arī dažas pozitīvas novirzes. Patreiz līdz 12. aprīlim pasaulē iespējams dažādu tehnogēno katastrofu pieaugums gan uz ceļa, gan gaisā.

Īpaši nelabvēlīgas dienas šajā periodā ir 14. un 15. aprīlis.

Šajā periodā var rasties konfliktu situācijas un protesta akcijas, kas rodas neatrisinātu ekonomisko un sociālo problēmu rezultātā. Tajā pašā laikā labvēlīgu Merkura un Jupitera aspektu rezultātā var diezgan veiksmīgi veltīt laiku mācībām, rakstīt kursa darbu vai diplomdarbu. Šī aprīļa perioda pēdējās dienas ir labvēlīgas dažādiem braucieniem. Šajās dienās var rasties situācijas, kad var noderēt prasme ātri pieņemt lēmumus un uzņemties atbildību.

13. aprīlī no 8:00-14:00; 14. aprīlī no 12:00-21:00; 15. aprīlī no 1:00-23:00 pastāv liela ceļa negadījumu iespējamība.

Labvēlīgi: Strēlnieks, Mežāzis, Zivis
Nelabvēlīgi: Auns, Vērsis, Lauva


21.04 - 30.04

Aprīļa trešais periods sākas ar ļoti negatīvu Saules un Saturna aspektu, kas dod personības brīvības ierobežojumus, daudz šķēršļu jebkurā darbībā un nepieciešamību pakļauties visādiem likumiem.

26. aprīlī Saule veido savienojumu ar Urānu- tas ir radikālu pārmaiņu aspekts un vienlaicīgi dod nepieciešamību pēc neierobežotas rīcības brīvības. Nereti šī aspekta darbības laikā notiek nopietna krīze attiecībās, īpaši tad, ja tās jau ir sevi izsmēlušas.

Ja jums ir problēmas sirdsdarbībā, tad neaizmirstiet laicīgi iedzert zāles. Vissmagākā šī perioda diena ir 25.aprīlis, jo Plutons pāriet retrogrādā kustībā. Nav ieteicams plānot nopietnas lietas un darījumus. Nedrīkst pārslogot organismu un psihi. Ļoti jāuzmanās , sēžoties pie stūres.

22. aprīlī no 11:00-17:00; 23.aprīlī no 2:00-15:00; 25. aprīlī no 3:00-22:00; 29.aprīlī no 17:00-23:00; 30. aprīlī no 5:00-24:00 pastāv liela ceļa negadījumu iespējamība.

Labvēlīgi: Dvīņi, Jaunava
Nelabvēlīgi: Auns, Skorpions, Mežāzis