Astroselena
Izglītības centrs

Laipni aicināti izglītības centrā "Astroselena"

Visi, kam patīk mācīties, kam ir vēlme palīdzēt sev izprast savas dzīves labirintus, laipni aicināti izglītības centrā "Astroselena".

Prognoze tūristiem un tiem, kas ikdienā sēžas pie stūres

2020. gada 5. jūnijā būs pusēnas Mēness aptumsums
Visu pirmo jūnija dekādi praktiski ietekmēs destruktīvas un izteikti neharmoniskas enerģijas. Šīs dekādes vidū - 5. jūnija vakarā, pilnmēnesī, kas notiks uz Dvīņu- Strēlnieka ass notiks pusēnas Mēness aptumsums. No tā sāksies tā saucamais “aptumsumu koridors”, kas šoreiz ilgs veselu mēnesi. Vispār par šo dabas parādību mēs jau minējām arī agrāk, bet ja agrāk šajos “koridoros” notika divi aptumsumi pēc kārtas, tad dažās priekšā stāvošajās nedēļās mums nāksies sastapties ar trim pēc kārtas notiekošiem aptumsumiem, kas notiek diezgan reti.

Mūsu tālie senči vienmēr ar lielu piesardzību raudzījās uz aptumsumiem, jo uzskatīja tos par svarīgiem momentiem, kas norāda uz liktenīgām izmaiņām uz vienu vai otru pusi, biežāk gan uz negatīvo pusi.

Mūsdienu zinātnieki ir iemācījušies ļoti precīzi aprēķināt aptumsumu iestāšanās ciklus un periodus, bet tā arī līdz galam nav izpratuši, kādā veidā aptumsumi ietekmē burtiski visas dzīvās būtnes uz Zemes. Piemēram, kāpēc pirms aptumsuma visas dzīvās būtnes- vabolītes un zirnekļi slēpjas, putni pārstāj dziedāt, kāpēc vienmēr mainās klimats, kāpēc aptumsuma laikā augiem apstājas fotosintēze, kāpēc daudziem cilvēkiem šajās dienās pasliktinās pašsajūta, rodas spēku izsīkums un psiholoģisks diskomforts, kā arī daudzi citi faktori.

Mēness aptumsums ir Pilnmēness laikā, kad Mēness un Saule pēc grādiem un minūtēm atrodas tieši pretī viens otram.

Mēness pirmkārt atbild par māju un ģimeni, tāpēc Mēness aptumsuma laikā risinās notikumi, kas skar ģimenes problēmas. Mēness aptumsums ir cieši saistīts ar mūsu jūtām un emocijām. Šajā dienā emociju uzplaiksnījums var rasties pat sīkuma dēļ un potenciāli pieaugt.

Acīmredzot tāpēc aptumsuma dienās krasi pieaug ģimenes skandālu un ceļa negadījumu iespējamība. Uz Mēness aptumsumu spēcīgāk reaģē sievietes, kas jau sākotnēji ir emocionālākas.

2. jūnijā no 9:00-23:00; 3. jūnijā no 3:00-21:00; 5. jūnijā no 10:00-24:00; 6. jūnijā no 6:00-23:00; 7. jūnijā no 15:00-19:00 un 9. jūnijā no 5:00-22:00 ļoti liela ceļa negadījumu iespējamība.

Labvēlīgi: Auns
Nelabvēlīgi: Vērsis, Dvīņi, Vēzis, Lauva, Strēlnieks