Astroselena
Izglītības centrs

Gaļinas Svedbergas "Mēness kalendārs” 2019.gadamGaļinas Svedbergas "Mēness kalendārā" jūs atradīsiet detalizētu Mēness dienu un fāžu aprakstu, kā arī skaidrojumu, kas ir "Mēness bez kursa” un cik ilgu laiku Mēness atrodas šādā stāvoklī.

Kalendārs informē, kad labāk uzsākt kādu darbības veidu, pamatojoties uz Mēness atrašanos dažādās Zodiaka zīmēs: piemēram, puķu pārstādīšanu būtu ieteicams veikt, kad Mēness ir augošā fāzē Vērša, Dvīņu vai Jaunavas zīmē.

Kalendāram ir neliels formāts un to vienmēr var ērti paņemt līdzi.

Kalendāru var iegādāties "Astroselenas" skolas telpās Avotu ielā 7-3, Rīga.

Laipni aicināti izglītības centrā "Astroselena"

Visi, kam patīk mācīties, kam ir vēlme palīdzēt sev izprast savas dzīves labirintus, laipni aicināti izglītības centrā "Astroselena".

Prognoze tūristiem un tiem, kas ikdienā sēžas pie stūres

Šī perioda enerģētika saglabās cilvēkos sasprindzininājumu, pieprasot no viņiem vispatiesāko godīgumu un koncentrēšanos. Šī perioda notikumi dažiem cilvēkiem būs destruktīva rakstura (lai gan tas ir tas gadījums, kad vēlāk ir jāsaka, ka viss, kas notiek –notiek uz labu) un, būs nepieciešams pārdomāt daudzas dzīves pozīcijas. Dodoties ceļojumā, biznesa darījumos,komandējumos vai jebkurā citā ceļojumā, šajās dienās, noteikti pārliecinieties iepriekš,pārbaudiet situāciju valstī, uz kuru Jūs gatavojaties doties. Daudzās valstīs, jo īpaši Eiropā, šajā periodā var būt streiki un dažāda veida konfliktu situācijas!
Šis periods attiecas uz tā saukto "aptumsuma koridoru", tāpēc to raksturo pastiprināts konflikts un aizkaitināmība, kā arī daudzu cilvēku pašsajūtas pasliktināšanās, bet galveno kārt tas ietekmēs: Vēžus, Mežāžus, Ūdensvīrus un Lauvas.

11.janvārī no 2.00 līdz 18.00; 13.janvārī no 2.00 līdz 23.00, 14.janvārī no 3.00 līdz 21.00; 18 janvārī no plkst. 3.00 līdz plkst. 12.00 un 20.janvārī no 3.00 līdz plkst. 22.00 augsta ceļu satiksmes negadījumu varbūtība!

Labvēlīgs: Vērsis, Strēlnieks
Nelabvēlīgi: Auns, Skorpions, Vēzis, Mežāzis