Astroselena
Izglītības centrs

Sākas jauna uzņemšana numeroloģijas kursiem

Sākas jauna uzņemšana numeroloģijas kursiem. Nodarbības notiks otrdienās no plkst. 18:00 līdz 21:00.

Visiem, kam interesanti un svarīgi caur skaitļu prizmu saprast savu dzīves programmu, spēt koriģēt savus plānus, labvēlīgi ietekmēt dzīves notikumus un iemācīties maigi pārvarēt likteņa līkločus – laipni lūgti mūsu kursos.

Kursu lasa numeroloģe Lilija Aleksejeva.

Taro prognoze 2018. gadam

Jaunais 2018 gads nes lielā arkāna Tiesa enerģiju

Tiesa vienmēr simbolizē situācijas izmaiņas, radikālas pārmaiņas uz labo pusi, veiksmīgu grūtību pārvarēšanu. Tā ir reta iespēja ar vienu vēzienu atbrīvoties no visa, kas nomāc un traucē, bet ja jūs svārstāties un atliksiet problēmu risināšanu, tad šī iespēja var izslīdēt no rokām. Kādam piepildīsies sens sapnis, vai arī dzīve pāries uz augstāku labvēlīgāku līmeni gan garīgajā, gan materiālajā dzīvē.

Lasīt tālāk...

Laipni aicināti izglītības centrā "Astroselena"

Visi, kam patīk mācīties, kam ir vēlme palīdzēt sev izprast savas dzīves labirintus, laipni aicināti izglītības centrā "Astroselena".

Prognoze tūristiem un tiem, kas ikdienā sēžas pie stūres

Trešā perioda pats sākums nav labvēlīgs ārzemju braucieniem. Taču kopvērtējumā 3. periods , izņemot 26. un 30. maiju, ir ļoti pozitīvs un enerģētiski piesātināts laiks. Tas ir labvēlīgs dažādiem braucieniem, pārrunām, prezentācijām un sanāksmēm.

21. maijā no 4:00-12:00; 26. maijā no 1:00-24:00; 28. maijā no 19:00-23:00; 29. maijā no 14:00-22:00 iespējama paaugstināta ceļa negadījumu varbūtība.

Labvēlīgi: Vērsis, Jaunava, Svari, Ūdensvīrs
Nelabvēlīgi: Dvīņi, Lauva