Astroselena
Izglītības centrs

Laipni aicināti izglītības centrā "Astroselena"

Visi, kam patīk mācīties, kam ir vēlme palīdzēt sev izprast savas dzīves labirintus, laipni aicināti izglītības centrā "Astroselena".

Prognoze tūristiem un tiem, kas ikdienā sēžas pie stūres

Šajā mēnesī otrā dekāde būs vissarežģītākā. Marss joprojām atrodas retrogrādā kustībā un būs vēl līdz novembra vidum. Jau 7. oktobrī negatīvu ietekmi vēl pievienos Merkura un Marsa opozīcija (planētas, kas atbild par braucieniem, pārvietošanās līdzekļiem, domāšanu un vēl daudz ko). 14. oktobrī Merkurs pagriezīsies retrogrādā kustībā, kurā atradīsies līdz 3. novembrim. Tas ienesīs papildus problēmas un konfliktus biznesā, braucienos, attiecībās.

Konflikti iespējami ne tikai starp cilvēkiem, bet arī starp valstīm- tie var rasties burtiski sīkumu dēļ. Protams, viss nav tik slikti - ir arī labvēlīgi aspekti starp planētām, piemēram, starp Veneru un Jupiteru, kas nopietni mīkstina visu negatīvo. Šajā periodā ļoti jūtīgas ir nieres un var būt traucējumi hormonālajā sistēmā.

11. oktobrī no 14:00-24:00; 14. oktobrī no 2:00-23:00; 16. oktobrī no 12:00-22:30; 17. oktobrī 1:00-23:00; 20.oktobrī no 4:00-22:00 pastāv augsta ceļa negadījumu iespējamība.

Labvēlīgi: Vērsis, Strēlnieks
Nelabvēlīgi: Dvīņi, Jaunava, Zivis