Astroselena
Izglītības centrs

Sākas jauna uzņemšana numeroloģijas kursiem

No 2018.gada 17.aprīļa sākas jauna uzņemšana numeroloģijas kursiem. Nodarbības notiks otrdienās no plkst. 18:00 līdz 21:00.

Visiem, kam interesanti un svarīgi caur skaitļu prizmu saprast savu dzīves programmu, spēt koriģēt savus plānus, labvēlīgi ietekmēt dzīves notikumus un iemācīties maigi pārvarēt likteņa līkločus – laipni lūgti mūsu kursos.

Kursu lasa numeroloģe Lilija Aleksejeva.

Taro prognoze 2018. gadam

Jaunais 2018 gads nes lielā arkāna Tiesa enerģiju

Tiesa vienmēr simbolizē situācijas izmaiņas, radikālas pārmaiņas uz labo pusi, veiksmīgu grūtību pārvarēšanu. Tā ir reta iespēja ar vienu vēzienu atbrīvoties no visa, kas nomāc un traucē, bet ja jūs svārstāties un atliksiet problēmu risināšanu, tad šī iespēja var izslīdēt no rokām. Kādam piepildīsies sens sapnis, vai arī dzīve pāries uz augstāku labvēlīgāku līmeni gan garīgajā, gan materiālajā dzīvē.

Lasīt tālāk...

Laipni aicināti izglītības centrā "Astroselena"

Visi, kam patīk mācīties, kam ir vēlme palīdzēt sev izprast savas dzīves labirintus, laipni aicināti izglītības centrā "Astroselena".

Prognoze tūristiem un tiem, kas ikdienā sēžas pie stūres

Šī mēneša trešais periods iezīmēsies ar Plutona virziena maiņu no direkta uz retrogrādu, kas ilgs apmēram pusgadu. Parasti šāda virziena maiņa izraisa dažādas dabas kataklizmas, kā arī pastiprina agresijas un terorisma izpausmes, kā arī ekstrēmistu aktivitātes dažādās pasaules valstīs.
26.04. kareivīgais Marss savienojas ar Plutonu, kas var pieliet eļļu ugunī. Nopietns ieteikums - atturēties no ārzemju braucieniem, īpaši uz Vāciju, Franciju, Ēģipti, Turciju un Izraēlu. Aprīļa pēdējās dienas būs mierīgākas un labvēlīgākas braucieniem.

22.04 no 1:00-19:00; 26.04. no 3:00-23:00; 28.04 no 8:00-22:00 pastāv augsta ceļa negadījumu iespējamība.

Labvēlīgi: Jaunava
Nelabvēlīgi: Auns, Dvīņi, Strēlnieks