Astroselena
Izglītības centrs

Taro prognoze 2018. gadam

Jaunais 2018 gads nes lielā arkāna Tiesa enerģiju

Tiesa vienmēr simbolizē situācijas izmaiņas, radikālas pārmaiņas uz labo pusi, veiksmīgu grūtību pārvarēšanu. Tā ir reta iespēja ar vienu vēzienu atbrīvoties no visa, kas nomāc un traucē, bet ja jūs svārstāties un atliksiet problēmu risināšanu, tad šī iespēja var izslīdēt no rokām. Kādam piepildīsies sens sapnis, vai arī dzīve pāries uz augstāku labvēlīgāku līmeni gan garīgajā, gan materiālajā dzīvē.

Lasīt tālāk...

Laipni aicināti izglītības centrā "Astroselena"

Visi, kam patīk mācīties, kam ir vēlme palīdzēt sev izprast savas dzīves labirintus, laipni aicināti izglītības centrā "Astroselena".

Prognoze tūristiem un tiem, kas ikdienā sēžas pie stūres

Mēneša otrās dekādes sākums tiem, kas atradīsies pie stūres vai ceļojumā svešās zemēs var palikt atmiņā ilgi- būs krasas temperatūras maiņas, sarežģīti ceļa apstākļi, avioreisu aizkavēšanās vai atcelšana, elektrības atslēgšana. No 12. – 16. janvārim būs enerģētiski sarežģīts periods, kas prasīs pacietību un izturību un vēsu prātu visās dzīves sfērās, tajā skaitā uz ceļiem.
Otrās dekādes pēdējās dienas būs labvēlīgas gan braucieniem gan dažādiem neatliekamiem pasākumiem.
11.janvārī no 5:00 - 18:00; 13. janvārī no 8:00 - 23:00; 17. janvārī no 1:00 - 19:00; 19. janvārī no 2:00 - 17:00 ir augsta ceļa negadījumu iespējamība.
Labvēlīgi: Strēlnieks
Nelabvēlīgi: Vēzis, Mežāzis, Ūdensvīrs