Astroselena
Izglītības centrs

Gaļinas Svedbergas "Mēness kalendārs” 2019.gadamGaļinas Svedbergas "Mēness kalendārā" jūs atradīsiet detalizētu Mēness dienu un fāžu aprakstu, kā arī skaidrojumu, kas ir "Mēness bez kursa” un cik ilgu laiku Mēness atrodas šādā stāvoklī.

Kalendārs informē, kad labāk uzsākt kādu darbības veidu, pamatojoties uz Mēness atrašanos dažādās Zodiaka zīmēs: piemēram, puķu pārstādīšanu būtu ieteicams veikt, kad Mēness ir augošā fāzē Vērša, Dvīņu vai Jaunavas zīmē.

Kalendāram ir neliels formāts un to vienmēr var ērti paņemt līdzi.

Kalendāru var iegādāties "Astroselenas" skolas telpās Avotu ielā 7-3, Rīga.

Laipni aicināti izglītības centrā "Astroselena"

Visi, kam patīk mācīties, kam ir vēlme palīdzēt sev izprast savas dzīves labirintus, laipni aicināti izglītības centrā "Astroselena".

Prognoze tūristiem un tiem, kas ikdienā sēžas pie stūres

Šajā periodā būs nepieciešams koriģēt ikdienas plānus un darījumus, jo to diktēs planētu pretstāve. Atrodoties aptumsuma koridorā- 17.07.- kārtējā Mēness aptumsuma laikā var izjust psiholoģisku un fizisku diskomfortu. Kā likums aptumsumu laikā notiek diezgan spēcīgs enerģētisks impulss, kas īpaši bīstams ir slimiem un veciem cilvēkiem. Var notikt ass hronisku slimību uzliesmojums, īpaši to, kas saistītas ar gremošanas sistēmu. Šajā periodā emocionālās nestabilitātes dēļ palielināsies ceļa negadījumu skaits.

14.07. no 4:00-19:00; 16.07. no 6:00-21:00; 17.07. no 1:00-18:00; 19.07. no 1:00-10:00 augsta ceļa negadījumu iespējamība.

Labvēlīgi: Auns
Nelabvēlīgi: Vēzis, Lauva, Skorpions, Ūdensvīrs