Astroselena
Izglītības centrs

Taro prognoze 2018. gadam

Jaunais 2018 gads nes lielā arkāna Tiesa enerģiju

Tiesa vienmēr simbolizē situācijas izmaiņas, radikālas pārmaiņas uz labo pusi, veiksmīgu grūtību pārvarēšanu. Tā ir reta iespēja ar vienu vēzienu atbrīvoties no visa, kas nomāc un traucē, bet ja jūs svārstāties un atliksiet problēmu risināšanu, tad šī iespēja var izslīdēt no rokām. Kādam piepildīsies sens sapnis, vai arī dzīve pāries uz augstāku labvēlīgāku līmeni gan garīgajā, gan materiālajā dzīvē.

Lasīt tālāk...

Laipni aicināti izglītības centrā "Astroselena"

Visi, kam patīk mācīties, kam ir vēlme palīdzēt sev izprast savas dzīves labirintus, laipni aicināti izglītības centrā "Astroselena".

Prognoze tūristiem un tiem, kas ikdienā sēžas pie stūres

Mēneša trešās dekādes sākums būs labvēlīgs aktīvai darbībai un braucieniem. Taču daudziem šī aktivitāte pakāpeniski var pāraugt nemotivētā agresivitātē, īpaši 26. un 31. janvārī. Ieteicams ieturēt īpašu atturību un iecietību attiecībās ar kolēģiem un ģimenes locekļiem.
Pilnmēness un Mēness aptumsuma laikā 31. janvārī var parādīties jauna informācija, kā arī jaunas domas un idejas, kas saistītas ar darbu un attiecībām ar partneriem, bet šīs informācijas ticamību noteikti nepieciešams pārbaudīt.
23. janvārī no 15:00 - 23:00; 25. janvārī no 1:00 - 22:00; 26. janvārī no 3:00 - 22:00; 31.janvārī 10:00 - 24:00 ļoti augsta ceļa negadījumu iespējamība.
Labvēlīgi: Dvīņi, Svari Nelabvēlīgi: Auns, Lauva, Skorpions, Ūdensvīrs