Astroselena
Izglītības centrs

Gaļinas Svedbergas "Mēness kalendārs” 2019.gadamGaļinas Svedbergas "Mēness kalendārā" jūs atradīsiet detalizētu Mēness dienu un fāžu aprakstu, kā arī skaidrojumu, kas ir "Mēness bez kursa” un cik ilgu laiku Mēness atrodas šādā stāvoklī.

Kalendārs informē, kad labāk uzsākt kādu darbības veidu, pamatojoties uz Mēness atrašanos dažādās Zodiaka zīmēs: piemēram, puķu pārstādīšanu būtu ieteicams veikt, kad Mēness ir augošā fāzē Vērša, Dvīņu vai Jaunavas zīmē.

Kalendāram ir neliels formāts un to vienmēr var ērti paņemt līdzi.

Kalendāru var iegādāties "Astroselenas" skolas telpās Avotu ielā 7-3, Rīga.

Laipni aicināti izglītības centrā "Astroselena"

Visi, kam patīk mācīties, kam ir vēlme palīdzēt sev izprast savas dzīves labirintus, laipni aicināti izglītības centrā "Astroselena".

Prognoze tūristiem un tiem, kas ikdienā sēžas pie stūres

Februāra otrā dekāde ir diezgan atšķirīga no pirmās. Saistībā ar Marsa un Urāna savienošanos Aunā to var burtiskā nozīmē saukt par sprādzienbīstamu un traumatisku! Ņemot vērā valdošās enerģijas ir jābūt ļoti uzmanīgiem pie transporta līdzekļu stūres, un, dažos gadījumos pat labāk ir atteikties no braukšanas kopumā, jo īpaši lielos attālumos. Piemēram, tādās valstīs kā Vācija un Krievija.
Tajā pašā laikā ir ieteicams rūpīgi pārdomāt visas savas darbības, vārdus un darbus, un nekādā gadījumā nesteigties ar secinājumiem.

13. februāris no 01.00 līdz 24.00; no plkst. 12.00 līdz 23.00 17. februārī no 4.00 līdz 22.00; 19. februāris no plkst. 9.00 līdz 19.00; 20. februāris no plkst. 17.00 līdz 23.00 paaugstināta ceļu satiksmes nelaimes gadījuma varbūtība.

Labvēlīgs: Vērsis, Strēlnieks
Nelabvēlīgi: Auns, Lauva, Skorpions, Ūdensvīrs