Astroselena
Izglītības centrs

Konsultāciju centrs

Konsultācijā jūs varēsiet novērtēt savas dzīves notikumus no cita skatu punkta, uzzināt kāpēc tie notikuši tieši ar jums un kad šo problēmu var atrisināt jums vislabākajā variantā. Konsultācijas gaitā jūs varēsiet saņemt atbildes uz dažādiem jautājumiem.

Profesijas izvēle

Profesijas izvēle ir viens no svarīgākajiem momentiem katra cilvēka dzīvē, bet īpaši nozīmīga tā ir skolu absolventiem.
Mēs katrs esam ļoti atšķirīgi un , kas der vienam, tas nepavisam nav piemērots otram. Konsultācijas gaitā astrologs palīdzēs jums labāk izprast sevi, savas īpatnības un to, uz ko jūs "aicina zvaigznes", kādā profesijā jūs gūtu panākumus un morālo apmierinājumu, kā arī materiālo atlīdzību.

Labvēlīga laika izvēle

Jebkuras darbības rezultāts ir atkarīgs no tās uzsākšanas momenta. Astrologs var palīdzēt noteikt labāko laiku dzīves vietas vai darba maiņai, svarīga pirkuma izdarīšanai, piemērotāko kāzu datumu.

Bērna horoskops

Astrologs var atklāt vecākiem viņu bērna talantus un spējas.
Kā arī individuālās īpatnības, stiprās un vājās rakstura īpašības, dot atbildes uz rindu jautājumu, piemēram, kā atrast pareizo pieeju audzināšanas jautājumiem dažādos vecuma posmos, kā atrast kopēju valodu ar bērnu un panākt disciplīnas ievērošanu.

Bizness

Arvien biežāk cilvēki vēršas pie astrologa, lai noteiktu labvēlīgu laiku firmas dibināšanai. Kā arī labvēlīgu laiku pārrunām svarīgu dokumentu parakstīšanai, nekustamā īpašuma nomai vai pirkšanai, firmas darbības pārkārtošanai, darbinieku atlasei.

Ģimene un laulība

"Tu-Es", tā saucamie sinastrijas jeb saderības jautājumi. Divu cilvēku attiecībās vienmēr mēdz būt pacēlumi un kritumi, paisumi un bēgumi.
Astrologs palīdzēs labāk saprast sevi un otru cilvēku, pievērsīs uzmanību gan pozitīvajām, gan negatīvajām iezīmēm šajās attiecībās un palīdzēs pārdzīvot laulības krīzes posmus.

Veselība

Ārstēšanas efektivitāte ir atkarīga no ārstēšanas sākuma momenta. Atbildot uz klienta jautājumu par veselības stāvokli, astrologs sastāda īpašu slimības horoskopu. Ņemot vērā šo slimības horoskopu un arī klienta dzimšanas karti, var dot noteiktas rekomendācijas. Medicīnas astroloģijā pieredzējis konsultants var norādīt uz klienta organisma īpaši jūtīgiem orgāniem un orgānu sistēmām, kā arī dot profilaktiska rakstura rekomendācijas, kā arī ieteikt vispiemērotākās dienas ķirurģisko operāciju veikšanai.

Mūsu speciālisti:
Gaļina - tālr. 29504017
Anita - tālr. 29101666
Verners - tālr. 29882371
Lilija - tālr. 29153968 (numeroloģs)

Par konsultācijām līgumcena.


Uzmanību!

Jau vairākus gadus mēs piedāvājam Dāvanu karti konsultācijai pie astrologa draugiem un radiniekiem.
Dāvanu kartes cena no 30 EUR.

Savus pieteikumus variet sūtīt uz E-pastu astroselena@inbox.lv. Pēdējā laikā notiek konsultācijas arī Skaipā.

Neklātienes darbam astrologam jāiesniedz nelielu anketu:
1. Dzimšanas datums, mēnesis, gads
2. Dzimšanas laiks (precīzi) un vieta
3. Norādīt profesiju un izglītību
4. Nosaukt 3-5 savas dzīves notikumus (datums, mēnesis gads), piemēram, laulības, bērna dzimšana, darba vai dzīves vietas maiņa, kāda tuvinieka nāve, operācija. Šī informācija sevišķi svarīga, ja jūsu dzimšanas laiks ir aptuvens, jo nepieciešama rektifikācija (precizēšana).