Astroselena
Izglītības centrs

1. lekcija. Кas ir numeroloģija un kā ar tās palīdzību var sev palīdzēt

Dzīves laikā cilvēka apziņā sakrājas daudz dažādu „Kāpēc?”. Piemēram – kāpēc vienu un to pašu situāciju katrs no mums uztver citādāk, kāpēc tik daudzi cilvēki viens otru nesaprot, kāpēc ar dažiem var atrast kopīgu valodu, bet citi savu sarunu biedru pat nevēlas noklausīties līdz galam...

Ar šāda rakstura jautājumiem cilvēks sastopas regulāri, jo viņa ikdienas dzīve pilna ar dažādiem savstarpējo attiecību variantiem. Bet atbildes uz šiem jautājumiem atrodamas cilvēkiem līdzās – zvaigznēs, planētās un…numeroloģijā! Cilvēkam piedzimstot, viņš saņem savdabīgu sava likteņa ceļa karti – tie ir dzimšanas dati, vārds un uzvārds. Šajā kartē ielikti pamata dotumi, ar kuriem cilvēks ienāk dzīvē, un arī iespējamais viņa dzīves ceļa virziens.

Iedomāsimies parastu ģeogrāfijas karti, uz kuras attēlotas daudzas pilsētas, ciemati, upes, kalni, ielejas, kā arī vesels ceļu tīkls, kas saiet kopā un sadalās, savijās un atkal aiziet katrs uz savu pusi. Kartē redzams, no kurienes sākas un uz kurieni ved viens vai otrs ceļš - tas dod iespēju ceļiniekam redzēt, kur un kā jāiet. Realitātē, atrodoties noteiktā vietā bez kartes, cilvēkam vairs nav iespējas tajā ielūkoties, un viņš nezina, uz kuru pusi doties un kas viņu sagaidīs aiz ceļa līkuma. Tāpēc atkal jāņem konkrētā apvidus karte, lai izlemtu, kurp doties tālāk, lai neapmaldītos un nenokļūtu staignā purvā, bet atrastu labu, platu ceļu un pa to dotos vajadzīgajā virzienā. Tāpat ir ar dzīves karti. Atrodoties dzīves strupceļā, cilvēks bieži neredz izeju, nesaprot, kāpēc nokļuvis vienā vai otrā situācijā un uzdod jautājumu – kāpēc likteņa ceļš ievirzījies tieši tā un ne citādāk. Taču vajag tikai ielūkoties sava likteņa kartē, lai ieraudzītu, kur šis ceļš ir sācies, uz kurieni tas ved un kā nokļūt uz līdzena ceļa no dažādu dzīves situāciju necaurejamiem mežiem.

Tad kāpēc numeroloģiju nevarētu izmantot kā kompasu vai ceļa zvaigzni savai dzīves kartei? Ja cilvēks iemācītos lasīt zīmes, kuras atstātas dzīves ceļā, tad viņš nenogrieztos nepareizā virzienā. Vēl jo vairāk tāpēc, ka sekot tam nepavisam nav sarežģīti, jo cilvēka dzimšanas dati vien satur milzīgi daudz informācijas. Šī informācija ir ierakstīta katra zemapziņā – par to, kas jau padarīts iepriekšējās dzīvēs un ko nepieciešams paveikt tagadējā.

Pēc cilvēka dzimšanas datiem sastādītā numeroloģiskā matrica satur informāciju par cilvēka raksturu, viņa talantiem, attieksmi pret dzīves materiālo pusi, fizisku darbu utt. Tā ir tā dēvētā zemapziņas matrica, jo dzimšanas dati paliek nemainīgi visu mūžu. Dzimšanas datos ietilpstošie skaitļi ietekmē personības īpašību veidošanos visas turpmākās dzīves garumā.

Pēc tam cilvēks saņem vārdu un uzvārdu (tēva vārdu), no kā var iegūt vēl vienu numeroloģisko matricu – ārējo, kas ļauj izprast savstarpējo attiecību individuālās īpatnības un sabiedrības attieksmi pret sevi pašu.

Izanalizējot abas matricas, veidojas personīgā dzīves ceļa ģeogrāfiskā karte, kurā iztrūkstošie cipari ir karmiskie ceļi. Atliek tikai palūkoties, ar kuru ceļu-ciparu palīdzību var pārliecinošāk soļot likteņa norādītajā virzienā. Eksistē daudz numeroloģijas sistēmu, dažādi ciparu nozīmes un būtības interpretācijas novirzieni un izpratnes varianti. Visām šīm sistēmām ir tiesības eksistēt, katra no tām atspoguļo kādus aspektus, aplūkojot pasauli un atsevišķus cilvēkus citā skatupunktā, citādi pielietojot vibrāciju likumus. Taču kosmiskie likumi visiem ir kopīgi, atšķiras tikai to izpratne un izskaidrošana, kas saistīta ar vienu vai otru tradīciju, laikmetu, kultūru vai ģeogrāfisko stāvokli.

Sākotnēji, izzinot numeroloģiju, priekšroku deva skaitļu un alfabēta kodam, kas balstās uz Pitagora, senā laikmeta lielā matemātiķa un mistiķa teorijām.

Ar to arī jāsāk – jāiepazīstas ar numeroloģijas pamatiem un pakāpeniski jāmācās lasīt savu dzīves karti, jāizzina sava sūtība un Zemes uzliktie pienākumi. Sākumā tiks dota iespēja izprast rakstura pozitīvās un negatīvās īpašības, pēc tam varēs iemācīties izkopt un noturēt pozitīvās īpašības, kā arī sākt cīņu ar negatīvajām. Nedaudz vēlāk būs iespēja pamēģināt izanalizēt savā dzīves ceļā satiktos cilvēkus un tikt skaidrībā par savstarpējām attiecībām. Tiks dota iespēja izskaitļot savus enerģijas pieauguma un krituma periodus, savus individuālos ritmus, lai katra uz zemes nodzīvotā diena kļūtu pilnvērtīga un veiksmīga.

Katras numeroloģijas kartes pamatā ir 5 atslēgas skaitļi – Dzīves Ceļa Skaitlis, Dvēseles Skaitlis, Personības Skaitlis, Likteņa Skaitlis un Spēka Skaitlis. Šie 5 skaitļi ir katra cilvēka Numeroloģiskais kods, kurš ļauj radīt savas dzīves enerģijas harmoniskās vibrācijas un realizēt visaugstāko potenciālu.

Katrs skaitlis ir kā dzīvas enerģijas avots, tādēļ numeroloģiju jāmācās pielietot ar saprātu!

Lilija Aleksejeva