Astroselena
Izglītības centrs

Taro prognoze 2018. gadam

Jaunais 2018 gads nes lielā arkāna Tiesa enerģiju

Tiesa vienmēr simbolizē situācijas izmaiņas, radikālas pārmaiņas uz labo pusi, veiksmīgu grūtību pārvarēšanu. Tā ir reta iespēja ar vienu vēzienu atbrīvoties no visa, kas nomāc un traucē, bet ja jūs svārstāties un atliksiet problēmu risināšanu, tad šī iespēja var izslīdēt no rokām. Kādam piepildīsies sens sapnis, vai arī dzīve pāries uz augstāku labvēlīgāku līmeni gan garīgajā, gan materiālajā dzīvē.

AUNS

Šis gads būs svarīgs dzīves etaps. Kaut kas zaudēs savu svarīgumu un formu un jums nāksies no tā atteikties, lai dotu vietu jaunajam. Arkāns Nāve Auniem dod padomu atlaist no sevis to, ko nevar paturēt ne ar kādiem spēkiem. Jums iestāsies labs laiks, kad beidzot var atbrīvoties no kaitīgiem ieradumiem un no tā, kas vairāk nenes labumu.

VĒRSIS

Vērši - jums šis gads būs visumā labvēlīgs un dinamisks. Jums jābūt gataviem savā dzīvē ielaist kaut ko jaunu un virzīties uz priekšu. Uz to norāda arkāns Fortūnas Rats. Tā ir viena no mistiskākajām kārtīm Taro kavā, un tās parādīšanās tradicionāli skaitās labs vēstījums. Šī kārts nes pārmaiņas un kā likums veiksmi, bet ziņo arī par to, ka situācija var iziet ārpus mūsu kontroles. Lai gan - viss, kas notiek, notiek uz labu!

DVĪŅI

Arkāns Rati Dvīņiem vēsta par to, ka ir pienācis laiks izlēmīgai darbībai. Šis gads ir labvēlīgs jebkuras jaunas lietas uzsākšanai, tāpēc ir nepieciešams mobilizēt savus spēkus. Ļoti drīz atskanēs signāls „Starts!”, tāpēc vēlreiz pārbaudiet, vai jums ir skaidri nosprausts mērķis un bez vilcināšanās ķerieties pie darba.

VĒZIS

Vēžiem 2018. gads solās būt veiksmīgs. Viss ir jūsu pašu rokās un jūs varat izmantot savas priekšrocības. Arkāns Mags palīdzēs jums sasniegt panākumus gan jau zināmā jomā, gan arī jaunā darbības sfērā. Veiksme ir jūsu rokās, spēka ir pietiekoši un jums ir izkritusi teicama kārts.

LAUVA

Lauvām šis nebūs pats vieglākais gads, jo kārts Imperators ir izkritusi apgrieztā stāvoklī. Kārts bieži nozīmē nepamatotu bezdarbību, bet dažkārt norāda uz bezjēdzīgu spītību. Var izjust vai nu spēku izsīkumu, vai arī tukši tērēt spēkus, kas var nopietni bremzēt procesu attīstību.

JAUNAVA

Jaunavas- jūs šajā gadā varat pilnībā uzticēties savam sargeņģelim, tas vienmēr izvedīs jūs uz pareizā ceļa. Vienalga, kādi ir jūsu plāni, radoša pieeja šajā gadā palīdzēs jums izkļūt no jebkuras grūtas situācijas. Bet galvenais, par ko stāsta arkāns Atturība- vienmēr saglabājiet mieru!

SVARI

Šajā gadā pats svarīgākais ir nepakļauties kārdinājumiem, nenodot savus principus, lai gan tieši uz to Svarus cenšas pagrūst viņiem izkritusī kārts Velns. Patreiz Svariem ir īstais laiks veikt savas dvēseles ēnas pušu inventarizāciju, citādi viegli var aiziet pa pašiznīcināšanas ceļu. Velna viltība ir tajā, ka viņš piespiež cilvēku uzvesties tādā veidā, lai kaitētu viņam, bet nevis nestu viņam labumu.

SKORPIONS

Skorpioni var droši kalt nākotnes plānus un ķerties klāt darbiem, kas piedāvā ilgtermiņa perspektīvu. Arkāns Zvaigzne - tā ir ceļa zvaigzne un tas spēks, kam jūs varat uzticēties un, ja kaut kas vēl nav redzams, tad tas nenozīmē, ka tas vispār neeksistē. Zvaigzne norāda, ka tas, kam tu tici, tas eksistē. Pienāks laiks- un tu to ieraudzīsi.

STRĒLNIEKS

Arkāns Priesteriene norāda uz to, ka Strēlniekus gaida gads, kas pilns ar noslēpumiem. Paļaujieties uz savu intuīciju, ieklausieties savā iekšējā balsī un tā aizvedīs jūs vajadzīgajā laikā vajadzīgajā vietā pie vajadzīgajiem cilvēkiem, sadarbība ar kuriem izrādīsies jums neparasti interesanta un pilna pārsteigumiem.

MEŽĀZIS

Mežāžiem galvenais kārts Mēness vēstījums ir tas, ka nevajag iesaistīties kādos riskantos piedzīvojumos un nevajag pārbaudīt sevi uz izturību. Tā ir brīdinājuma kārts, kas atgādina, ka nepieciešams būt uzmanīgam, jo notikumi, kas risinās šobrīd, atrodas ārpus jūsu kontroles.

ŪDENSVĪRS

Ūdensvīriem kārts Pasaule ir apgrieztā pozīcijā un vēsta par to, ka šajā gadā uzvara, pēc kuras jūs tiecaties nebūs tik grandioza, bet atalgojums par jūsu darbu būs mazāks, nekā gribētos. Iespējams, ka vēl nav iestājies laiks labām pārmaiņām.

ZIVIS

Zivis sagaida neparasti auglīgs gads. Nākošie 12 mēneši paies zem arkāna Imperatore zīmes. Jūs gaida daudzsološas pārmaiņas un lielas izredzes uz karjeras izaugsmi. Tas ir labs laiks jaunu lietu uzsākšanai, kuru galvenā jēga ir atļaut jūsu spējām pilnībā uzplaukt un attīstīties.