Astroselena
Izglītības centrs

Taro prognoze 2019. gada novembrim

Mums visiem novembrī arkāns Saule dāvās spēcīgu enerģiju. Tas atnesīs mums ticību sev un pārliecību par rītdienu. Ja jūs esat ar kādu sastrīdējies un zināt, ka kāds ir uz jums apvainojies, tad tagad ir īstais laiks miera salīgšanai- nepalaidiet garām īsto momentu!

Auns.
Auniem novembris būs sekmīgs, viss būs jūsu rokās un jūs varēsiet pilnā mērā izmantot savas iespējas. Sfērā, kas ir jums pazīstama, jūs varat sasniegt jaunu līmeni un bez tam jums radīsies jauna iespēja pievērsties jaunas radošās darbības un pašrealizācijas jomai. Ņemiet savās rokās iniciatīvu visur, kur tas ir iespējams, jo jūs esat apbruņots ar arkāna Mags veselo saprātu.

Vērsis.
Vēršus sagaida jaunu ideju un radošu impulsu vētra. To, ko jūs ilgi apdomājāt vientulībā, novembrī var izdoties realizēt. Tas, kam jūs atmetāt ar roku, var atkal atdzimt un sākt strauji attīstīties. Viss, pie kā jūs ķersieties klāt šajā periodā gūs panākumus, jo jūs vadīs arkāns Imperatore, kas, balstoties uz spēcīgu instinktu, izdarīs pareizo izvēli.

Dvīņi. Dvīņiem palīdzēs arkāna Triumfa rati enerģija. Tiem, kas zina, ko vajag darīt, ir pienācis laiks demonstrēt savu izdomas bagātību, gribasspēku un doties svētajā karagājienā. Drošāk uz priekšu! Pateicoties gribasspēkam , pārbaudījumus jūs pārvarēsiet godam.

Vēzis.
Vēžiem savu vēstījumu sniedz arkāns Mēness- šobrīd nevajag ielaisties jebkuros pārgalvīgos piedzīvojumos, nevajag pārbaudīt savu izturību. Šī ir brīdinājuma kārts, kas saka, ka jābūt uzmanīgiem, jo notikumi, kas attīstās, šobrīd, nepakļaujas jūsu kontrolei.

Lauva.
Lauvām šis mēnesis kopumā ir veiksmīgs un dinamisks. Jūs esat gatavs ielaist savā dzīvē kaut ko jaunu un doties uz priekšu. Uz to norāda arkāns Laimes rats. Tā ir viena no mistiskākajām kārtīm Taro kavā un tās parādīšanās tradicionāli skaitās labs rādītājs.

Jaunava.
Lai arī kādi būtu jūsu plāni, arkāns Mērenība, kas ir šī mēneša kārts Jaunavām, izvedīs jūs uz pareizā ceļa. Ja jūs nomoka pretrunas, vai jūs nezināt, kā izkļūt no sarežģītas situācijas, tad nomierinieties, radošs šo problēmu risinājums atradīsies, jums pavērsies negaidītas iespējas.

Svari.
Jūs sagaida vētrainu emociju mēnesis, ko jums nodrošinās arkāns Mīlnieki. Iespējams tās būs saistītas ar kādu cilvēku, kuru jūs pazīstat, vai arī otrādi- tikko esat ar viņu iepazinies, bet tas var būt arī darbs, ko jūs spīdoši pabeigsiet. Lai arī kas tas būtu- nepalaidiet to vienaldzīgi garām, bet gan uzņemiet ar sajūsmas saucienu.

Skorpions.
Skorpioniem novembris būs svarīgs periods dzīvē. Kaut kas zaudēs savu nozīmību vai formu un jums nāksies no tā atvadīties, lai dotu vietu kaut kam jaunam. Arkāns Nāve dod Skorpioniem padomu- atlaist to, ko nevar noturēt ne ar kādiem spēkiem. Jums iestājies labs laiks, lai beidzot tiktu vaļā no kaitīgiem ieradumiem un atbrīvotos no tā, kas jums vairs nenes labumu.

Strēlnieks.
Novembrī Strēlniekiem arkāns Priesteris palīdzēs šķirties no senām dogmām un novecojušām vērtībām, aizvietojot tās ar mūsdienīgiem priekšstatiem, kas atbilst jūsu iekšējai pārliecībai. Bet kādam šis arkāns uzdāvinās patīkamas rūpes, piemēram, kāzas.

Mežāzis.
Arkāns Āksts vienmēr stāsta par to, ka cilvēka dzīvē sākas jauns periods. Tas, ka Mežāžiem jābūt gataviem kaut kam jaunam, kas gatavs ielauzties jūsu dzīvē un apgriezt visu ar kājām gaisā un piespiest jūs domāt absolūti jaunās kategorijās.

Ūdensvīrs.
Ūdensvīri var droši būvēt plānus nākotnei un ķerties pie lietām, kas piedāvā ilgtermiņa perspektīvu. Arkāns Zvaigzne - tā ir ceļa zvaigzne, kurai jūs varat uzticēties. Lai kas tas arī būtu, ķerieties pie darba un tas beidzot vainagosies ar panākumiem.

Zivis.
Arkāns Spēks dāvās Zivīm novembri, kas būs piepildīts ar aizrautīgām kaislībām. Tas var būt cilvēks, kuru jūs iemīlēsiet, vai arī kāds darbs vai nodarbošanās, kuram jūs pilnībā ziedosiet sevi. Jebkurā gadījumā jums būs jāpiedzīvo radoša iedvesma, kas palīdzēs pārvarēt šablonus un senas pagātnes atmiņas.