Astroselena
Izglītības centrs

Semināri

Natālās (dzimšanas) kartes rektifikācija

Precīza klienta dzimšanas laika noteikšana ir ļoti svarīga tēma katram praktizējošam astrologam.
Semināru vadīja Tatjana Mitjajeva, astroloģijas doktore, Maskavas Astroloģijas akadēmijas prorektore (Krievija).

Dažādu astroloģijas metožu izmantošana astroloģiskajām prognozēm

Lai secinātu par kādu cilvēkam svarīgu dzīves notikumu, nepieciešams šī notikuma apstiprinājums, speciālajās astroloģiskajās kartēs, šim nolūkam izmantojot solāra (saules atgriešanās), planētu direkciju, tranzītu, progresiju kartes u.tml.
Semināru vadīja Gaļina Svedberga – astropsiholoģijas maģistre un Ludmila Jusupžanova – astropsiholoģijas bakalaure (astroloģijas skola "ASTROSELENA", Rīga).

Iepazīsti savu bērnu

Ar astroloģijas palīdzību var saprast sava bērna uzvedības motīvus, kā arī ieraudzīt viņa talantu un dotību attīstības virzienus.
Semināru vadīja Tatjana Mitjajeva astroloģijas doktore, Maskavas Astroloģijas akadēmijas prorektore (Krievija).

Natālās (dzimšanas) kartes interpretācija (izvērtēšana, tulkojums)

Cilvēka dzimšanas horoskopā, ņemot vērā planētas, mājas, māju kuspīdu (virsotņu) valdniekus, aspektus u.tml, var noteikt profesionālās orientācijas virzienu (tendenci), laulību iespēju, bērnu dzimšanu un daudz ko citu.
Semināru vadīja Gaļina Svedberga – astropsiholoģijas maģistre (astroloģijas skola Selēna Plus”, Rīga).

Cilvēka veselības uzlabošanas svarīgākie pamatprincipi

Darbs ar cilvēka enerģijām (enerģiju līmeņiem). Uz cilvēka enerģētiku bāzētu atveseļošanās vingrinājumu kopums.
Semināru vadīja Ļubova Tabaka – psihoanalītiķe, mūzikas terapeite, Rašelas Blago skolniece (Maskava, Krievija).

Tematiskās kartes

Jauns virziens astroloģijā, kas ļauj paplašināt natālo (dzimšanas) karšu interpretāciju – psihoanalīze, profesionālā orientācija u.tml.
Semināru vadīja Tatjana Mitjajeva astroloģijas doktore, Maskavas Astroloģijas akadēmijas prorektors (Krievija).

Melnais mēness

Melnā mēness (Lilitas) nozīme horoskopā. Melnā mēness savstarpējā mijiedarbībā ar citām planētām. Melnā mēness tranzīti un to fatālā (liktenīgā) ietekme horoskopos.
Semināru vadīja Gaļina Volžina - grāmatas "Melnais mēness" (krievu valodā) autore, astropsiholoģijas maģistre (Maskava, Krievija).

Cilvēka veselība un mūzika.

"Cilvēka atveseļošanās procesā, speciāli sagatavotas muzikālas kompozīcijas ir jāpapildina arī ar speciālu suģestijas programmu, kuras mērķis - cilvēka psihes, personības un fiziskā stāvokļa līdzsvarošana un harmonizācija." (Rašela Blavo).
Semināru vadīja Ļubova Tabaka – psihoanalītiķe, mūzikas terapeite, Rašelas Blago skolniece (Maskava, Krievija).

Aromaterapija visiem

Kas ir Aromaterapija. Ēteriskās eļļas, to ietekme uz cilvēka organismu. Ēterisko eļļu pielietošanas iespējas cilvēka enerģētiskā līdzsvara atjaunošanai. Praktiskās nodarbības – individuālo ēterisko eļļas maisījumu sagatavošana. Iecienītākās receptes.
Semināru vadīja Aļona Zaporožčenko – psiholoģe, aromaterapijas un aurosomas konsultante (Rīga).

Astroloģiskās mājas un Mēness mezgli tematiskajās kartēs

Tematisko karšu sastādīšana. Septenera planētu astroloģiskās mājas tematiskajās kartēs. Mēness mezglu tematiskās kartes – pagātne, tagadne, nākotne. Tematisko karšu pielietošana astrologu konsultācijās.
Semināru vadīja Tatjana Mitjajeva astroloģijas doktore, Maskavas Astroloģijas akadēmijas prorektore (Krievija).

Astromineraloģija. Akmens ārstnieciskās spējas

Minerāla un cilvēka savstarpējā ietekme. Juvelierizstrādājumi. Amuleti. Akmens ārējā izskata un formas izvēle. Dažādu akmeņu savstarpējā iedarbība. Minerālu nēsāšanas pamatprincipi. Dzintara, oniksa, hematīta īpašības un to izmantošana slimību profilaksei.
Semināru vadīja Alla Bilde, astropsiholoģijas bakalaure un Jeļena Griķe - prečzine (Rīga).

Savstarpējo attiecību psiholoģija. Seminārs - treniņš

Cilvēka iekšējā potenciāla koncentrēšanas iemaņu izstrāde, lai sasniegtu panākumus dzīvē.
Semināru vadīja psihologs Aleksandrs Pridača (Rīga).

Efektīgu metožu izstrāde savstarpējās attiecībās ar partneriem. Seminārs – treniņš.

Visiem mums ir jāsastopas ar apkārtējiem cilvēkiem un tāpēc mums katru dienu ir jāpielieto dažādas savstarpējo attiecību iemaņas, kuras faktiski mēs pielietojam jau no dzimšanas. Savstarpējo attiecību veidošanai ar citiem cilvēkiem ir nepieciešamas tādas cilvēciskas īpašības kā – savstarpējo attiecību siltums, sirsnība, empātija (spēja iedziļināties cita cilvēka iekšējā pasaules uztverē). Semināra laikā praktiskās nodarbības - treniņš ļaut izstrādāt minētās iemaņas cilvēku savstarpējā saskarsmē.
Semināru vadīja Aleksandrs Pridača (Rīga).

Joga - veselībai, prātam un dzīvespriekam

Kas ir joga. Ūdens attīrošais spēks. Kuņģa – zarnu trakta higiēna. Ēšanas paradumi un diēta. Cilvēka organisma attīrīšana šūnu līmenī. Redzes korekcija. Tibetas pašmasāža (vingrinājumu paraugi).
Semināru vadīja Tatjana Skaramanga (Rīga).

Mīlestības psiholoģija

Seminārs veltīts kopdzīvei ģimenē. Tiek izskatīti tādi jautājumi, kā - līdztiesība partnerattiecībās, būt mierā ar savu likteni, vecāku pieņemšana, personiskās brīvības robežas, tiesības uz piederību un uz norobežošanos (personisko dzīves telpu), vaina un nevainība u.tml. Viss, ko mēs nesam sevī, ir tikai mūsu ģimenes iekšēja kopija, tā nosaka veidu, kādā mēs kontaktējamiem ar citiem cilvēkiem un apkārtējo pasauli. Tikai izmainot mūsu apziņu, domāšanas veidu, mums ir dota iespēja mainīt apkārtējo pasauli.
Semināru vadīja psiholoģe Aļona Zaporožčenko (Rīga).

Kompānijas attīstības jaunie kodi

Jūsu biznesa sistēmas attīstības kods. Jebkurš bizness – tas ir kā dzīvs organisms un zinot tā attīstības kodu, to var efektīvi vadīt. Personāla uzvedības mehānisms. Pareizs darba algas noteikšanas mehānisms palīdz kompānijas personālam pārvarēt savas uzvedības modeļa inerci. Kompānijas attīstības bāzes modelis. Kompānijas attīstības bāzes modelis palīdz saskatīt kvantitatīvās izmaiņas daudzus gadus uz priekšu.
Semināru vadīja ekonomisko zinātņu doktore Svetlana Grigorjeva, un psihologs, personas individuālās attīstības treneris, Aleksandrs Obulevičs, (Rīga).