Astroselena
Izglītības centrs

Zvaigžņu ziņojumi

Zvaigžņu ziņojumi 2018. gada aprīlim

1.04. Marsa savienojums ar Saturnu Mežāzī.
Lai sasniegtu konkrētu mērķi, šajā dienā nepieciešama aktīva darbība ar lielu uzmanības koncentrāciju. Nepacietība un steiga var kaitēt jebkurai darbībai, bet agresija var visu iznīcināt.

7.04. Venēra Vērsī trigonā ar Saturnu Mežāzī.
Šī ir diena, kad jaunība un briedums ir praktiski un iecietīgi viens pret otru. Laba diena kosmētiskām procedūrām, pirts apmeklējumam, bet nav ieteicamas operācijas.

15.04. Merkurs ir statisks pirms pagrieziena no retrogrādās kustības uz direkto virzienu.
Domāšana pakāpeniski kļūst ātrāka un enerģiskāka. Šajā dienā var rasties nopietnas problēmas sakaru līdzekļu jomā.

16.04. Jaunmēness ugunīgajā Auna zīmē.
Mēness savienojums ar Sauli un Urānu var dot uzliesmojumu ne tikai jaunu ideju un atklāsmju jomā, bet arī aktīvas darbības realizāciju visa mēneša garumā. Šajā dienā daudzi var izjust sagurumu, galvas sāpes un krasas asinsspiediena izmaiņas.

17.04. Hirona ingresija Auna zīmē.
Seno varoņu un dievu aizgādnis un skolotājs Hirons pārvietojas aktīvajā uguns stihijas zīmē- individuālistu un bruņinieku zīmē. Iespējams, ka tas daudziem palīdzēs atklāt sevī tādas spējas un talantus, par kurām viņi nemaz nav iedomājušies.

18.04. Saturns statisks pirms došanās retrogrādā kustībā.
Tas var ienest mūsu dzīvē aizkavēšanos un problemātiskas situācijas ar vadību un administrāciju. Šī diena ir smaga gan fiziski, gan psiholoģiski, var būt spēku zudums, sāpes mugurkaulā un locītavās, hronisko slimību saasinājums.

20.04. Saules ingresija fiksētajā zemes stihijas Vērša zīmē.
Priekšplānā izvirzās praktiskums, personīgās vērtības, izturība savu mērķu sasniegšanā, bet arī spējas nogludināt visus asos stūrus attiecībās, kā arī spējas novērtēt un arī radīt skaistumu ikdienas lietās.

22.04. Plutons statiskā stāvoklī pirms pagrieziena retrogrādā kustībā.
Tas palīdzēs izgaismot vecas problēmas, izdarīt revīziju darījumos. Iestājas laiks, kad katrs saņems pēc nopelniem. Statisko dienu un vēl 3 dienas pēc tās ir diezgan grūti izturēt tiem, kam ir hroniskas kaites.

24.04. Venēra pāriet gaisa zīmē Dvīņos.
Tas atnesīs patīkamu draudzīgu sadarbību un apmaiņu ar informāciju.

26.04. Marsa savienojums ar Plutonu.
Agresija un gribas izpausme- gan pašam, gan citiem cilvēkiem. Šī diena ir raksturīga ar spēcīgu spriedzi attiecībās.

30.04. Pilnmēness. Mēness savienojums ar Jupiteru Skorpionā opozīcijā ar Sauli Vērša zīmē.
Iespējama spriedze finansu jautājumos, kā arī nav izslēgta spontāna garīgo un materiālo vērtību pārvērtēšana.
30.04. skaitās ļoti mistiska diena- Budas dzimšanas diena.
Tajās valstīs, kurās Budas mācība ir laidusi dziļas saknes, galvenokārt dienvidaustrumu Āzijā, šī notikuma sakarā rīko plašas svinības.
Bet nakts no 30.04 uz 1.05. ir Valpurģu nakts (Walpurgis night)- viens no pazīstamākajiem elkdievības svētkiem. Šie svētki bija veltīti auglībai un iezīmēja pavasara uzplaukumu.
Vienlaicīgi skaitījās, ka naktī uz 1. maiju mirušo dvēseles iznāk pie dzīvajiem, bet raganas sēžas uz slotām un lido uz raganu saietu.Sekojot senām tradīcijām šajā naktī nepieciešams kurt ugunskurus, lai izdzītu ļaunos garus.