Astroselena
Izglītības centrs

Zvaigžņu ziņojumi

Zvaigžņu ziņojumi 2018. gada februārim

Februārī visas planētas turpina direkto kustību aicinot mūs uz ātru rīcību, neļaujot apstāties un apdomāties, jo šajā īsajā mēnesī nepieciešams paspēt daudz paveikt. Mēneša emocionālais fons būs pakļauts lielām svārstībām, jo planētas ir sagrupējušās vienā zodiaka pusē, bet Mēness tās skars gan ar harmoniskiem, gan ar saspringtiem aspektiem. Savas pēdas atstās arī divi aptumsumi.

01.02. Pirmā diena pēc Mēness aptumsuma. Tau-kvadrāts, ko veido Jupiters un Mēness opozīcijā Saulei un Venerai. Saspringtie Mēness aspekti, īpaši kvadratūra ar Jupiteru var izpausties kā pastiprināta aizvainotība, pārmērīgi dāsni solījumi, kurus nebūs viegli izpildīt. Gan emocionāli, gan fiziski ļoti sarežģīta diena. Jūtīga sirds un gremošanas sistēma. Nav ieteicams veikt plānveida operācijas, īpaši sirdij.

9.02. Jupiters savienojas ar nekustīgo zvaigzni Unuk Elhaija - čūskas sirdi. Šis savienojums liek pārvērtēt savus spēkus un iespējas, kā arī kārdinājumus un vēlmes. Jūtīgas aknas un sirds. Nav ieteicams operēt sirdi un gūžas locītavu.

10.02. Jupiters, atrodoties Skorpiona zīmē veido kvadratūru ar Sauli - tās darbības laikā intuīcija var pievilt. Kā arī izpaužas pārmērīga spītība un egoisms. Jūtīgi zobi, mugura, locītavas. Nav ieteicams operēt mugurkaulu un aknas.

11.02. Venēra pāriet Zivju zīmē, kas ir spēcīga situācija - eksaltācija. Jūtas ir slēptas, idealizētas, bet vienlaicīgi romantisma piepildītas. Jūtīgi zobi, mugura, locītavas un pēdas. Nav ieteicams operēt mugurkaulu un aknas.

14.02. Marss veido kvadratūru ar Neptūnu - iespējama neapdomāta rīcība, agresijas izpausmes un konflikti.

15.02. Jaunmēness. Saules aptumsums Ūdensvīrā. Jāatceras par brīvību un vienlīdzību, bet ne tikai attiecībā uz sevi. Ieteicams atturēties no sasteigtiem secinājumiem un rīcības. Jūtīga nervu sistēma. Šajā dienā jāizvairās no jebkuras operācijas.

16.02. Stājas spēkā ķīniešu Jaunais gads. Savas tiesības uzņemas Dzeltenais Zemes Suns. Suns ir cīnītājs par taisnīgumu, tāpēc beidzot iestājas periods, kad taisnīguma vārdā var aizstāvēt savas tiesības dažādās institūcijās būs daudz vieglāk.

18.02. Saule un Merkūrs pāriet Zivju zīmē. Iestājas labs laiks mākslai, labsirdībai, radošai darbībai un ceļojumiem noslēpumaino zinību valstībā. Bet arī šajā periodā cilvēka organismā ir vājās vietas. Jūtīga ir galva, acis, ausis. Nav ieteicams veikt sejas plastiskās operācijas un raut zobus.

18.02. - 24.02. Jupiters veido sekstilu ar Plutonu, kas mums atgādina, ka "Zināšanas ir spēks!" Tas ir labs periods eksāmenu kārtošanai, kursa darbu izstrādāšanai un mācību uzsākšanai. Jūtīga elpošanas sistēma. Nav ieteicams operēt kakla rajonu un elpošanas orgānus.

23.02. Mēness Dvīņos veido kvadratūru ar planētu stelliumu Zivīs (Saules, Venēras, Merkura un Neptuna savienojumu). Šis aspekts sacels vētru zemapziņas okeāna dziļumos. Jūtīgi elpošanas orgāni, kāju pēdas. Nav ieteicams operēt plecu joslu un kājas.

28.02. Mēness veido kvadratūru ar Jupiteru, tā nobeidzot savu ceļu pa Zodiaka apli februārī, atgādinot par bagātīgajiem solījumiem, kas tika doti mēneša sākumā. Jūtīga elpošanas un gremošanas sistēma. Nav ieteicams operēt aizkuņģa dziedzeri un sirdi.

Venera Zivīs veido kvadratūru ar Marsu Strēlniekā - tas ir februāra noslēdzošais akords, kas norāda, ka džentlmenim nevajag strīdēties un apvainoties par sīkumiem un visā piekāpties Daiļajai dāmai.