Astroselena
Izglītības centrs

Zvaigžņu ziņojumi

Zvaigžņu ziņojumi 2018. gada maijam

Maija mēnesis savu nosaukumu ieguvis no Vērša zvaigznāja zvaigznes- skaistās Maijas- Apolona mīļākās un Merkura mātes.

1.05. - 4.05. Pašā maija sākumā planētu labvēlīga mijiedarbība veicinās harmoniju, draudzīgu iesaistīšanos, atpūtu un organisma veselības uzlabošanos.

6.05. Vairāki planetārie rādītāji veicina to, ka šī diena ir īpaši neharmoniska un traumatiska. Šī ir diena, kad ieteicams atlikt visus braucienus un darīšanas, paņemt rokās grāmatu vai televīzijas pulti un ērti iekārtoties uz dīvāna.

13.05. Merkuram pārejot zemes zīmē- Vērsī, mūsu domāšana un rīcība kļūs praktiskāka un racionālāka.

15.05. Nozīmīga ir Urāna pāreja fiksētajā zemes zīmē Vērsī, kas var ienest pārmaiņas mūsu uzskatos un vērtību novērtējumā. Šajā dienā ir arī jaunmēness Vērša zīmē , kas pamudina mūs risināt finansiālas un materiālas problēmas, pie kam Saules un Mēness savienojums atrodas opozīcijā Jupiteram Skorpionā, kas var pamudināt uz plašiem tēriņiem. Šajā dienā notiks arī Marsa pāreja brīvību mīlošajā Ūdensvīra zīmē vienlaikus veidojot neharmonisku kvadratūru ar Urānu Vērsī, kas rosina konfliktu situāciju saasināšanos.

19.05. Venēras ingresija kardinālajā Vēža zīmē virzīs mūsu jūtas uz ģimenes un radnieciskajām attiecībām. Bet tās neharmoniskās opozīcijas ar Saturnu un Plutonu Mežāzī var ienest šajās attiecībās spriedzi.

20.05. Saules ingresija gaisa zīmē – Dvīņos paaugstinās interesi par sakariem, informācijas apmaiņu un braucieniem.

28.05. Merkura ingresija gaisa zīmē – Dvīņos. Vieglais un ātrais Merkurs sekojot Saulei pārslēgs mūsu domas kontaktu, saskarsmes un braucienu sfērā.

29.05.-30.05. Pilnmēness- Mēness Strēlniekā un Saule Dvīņos. Šajā laikā jāpārskata iepriekšējo plānu un darījumu rezultātus un jāplāno priekšā stāvošais atvaļinājums- jāpasūta aviobiļetes ceļojumiem.