Astroselena
Izglītības centrs

Zvaigžņu kalendārs 2018. gada novembrim

Novembra mēnesis dabā ir dziļš rudens, miera laiks un gatavošanās ziemas atnākšanai. Cilvēku pasaulē, neskatoties uz dabas sezonu maiņām, dzīve mutuļo un kūsā.

06.11. Urāns R atgriezīsies aktīvajā, ugunīgajā Auna zīmē. Uzdzirkstīs uzliesmojumi brīvprātības izpausmēs, ir iespējami konflikti starp individuālajām un sociālajām morāles normām un uzvedību.

07.11. Jaunais mēness Skorpiona zīmē uzsāks programmu mēnesim, dziļas emocijas un impulsīvās darbības var izrauties no paškontroles.

08.11. Jupītera ingressija Strēlniekā. Cēlais Jupīters ienāk savā valdības zonā, paplašinot pasaules uztveres robežas, palielina pašapziņu un interesi par citām valstīm un kultūrām.

15.11. Marsa ienākšana Zivju ūdenszīmē. Darbības ir pakļautas dziļām atmiņām, nenoteiktībai ar noslēpumainības piegaršu.

16.11. Venēra ir stacionāra, un tās pagriešanās taisna virziena kustībai. Individuālas sajūtas un vēlmes, iespējams, varēs atrast balansu un pārvarēs opozīciju - Venērai Svaru zīmē pretestībā pret Urānu Auna zvaigznājā.

17.11. Merkūrijs stacionārs Strēlnieka zvaigznājā un viņa pagrieziens Retro kustībā var traucēt pareizu domu virzībai.

23.11. Pilnmēness. Mēness Dvīņu zvaigznājā opozīcijā pret Sauli Strēlnieka zodiaka zīmē un Marsu zivīs taukvadrāta virsotnē, ir pietiekami saspringta konfigurācija, kad jūtas un velme pašizpausties var izvērsties konfliktu situācijās.

24.11. Stacionārs Neptūns un viņa pagrieziens taisnā kustībā. Var būt pārpratumi un nepatīkami konflikti, kā arī zaudējumi - gan morālā, gan materiālā plānā.