Astroselena
Izglītības centrs

Astrokalendārs 2018. gada septembrim

1. septembris. Mēness Vērsī opozīcijā Jupiteram. Atturieties no lieliem pirkumiem un esiet uzmanīgs pie jebkuriem pirkumiem, pārbaudiet atlikumu. Hipertonijas slimniekiem jāparūpējas par zāļu krājumiem.

2. - 4. septembris. Mēness Dvīņu zīmē. Labas dienas, lai uzsāktu mācības.

6. septembris. Mēness Lauvas zīmē. Saturns ir statisks. Merkurs pāriet Jaunavas zīmē. Enerģētiski un psiholoģiski sarežģīta diena. Nav izslēgti hronisku slimību saasinājumi.

9. septembris. Mēness Jaunavas zīmē. 29. Mēness diena. Organisma aizsargspējas ir pavājinātas. Jaunmēness. Venēra pāriet Jaunavas zīmē. Sarežģīta diena. Nav ieteicams mēģināt izskaidroties partnerattiecībās.

11. septembris. Mēness Svaru zīmē. Marss pāriet uz Ūdensvīra zīmi. Radoša un aktīva diena, bet nesteidzieties izdarīt secinājumus un pamācības.

12. - 14. septembris. Mēness Skorpiona zīmē savienojumā ar Jupiteru. Nevajag pārāk iedziļināties pašanalīzē un nodarboties ar paškritiku. Ņemiet vērā – domas var materializēties.

20. - 21. septembris. Mēness Ūdensvīra zīmē kvadratūrā ar Urānu. Sarežģītas dienas- traumu un dabas kataklizmu iespējamība.

22. septembris. Mēness Zivju zīmē. Merkurs ieiet Svaru zīmē. Labvēlīga diena aktīvai darbībai, braucieniem un pārrunām.

23. septembris. Saule ieiet Svaru zīmē. Laba diena attiecību harmonizēšanai.

25. septembris. Mēness Auna zīmē. Pilnmēness. Emocionāli nestabila diena. Nav ieteicams izdarīt operācijas, īpaši acīm.

29. - 30. septembris. Mēness Dvīņu zīmē. Labas dienas, lai pabeigtu darbus un arī atpūtai svaigā gaisā.