Astroselena
Izglītības centrs

Zvaigžņu ziņojumi

1.-3. jūlijs. Šajās dienās Mēness pāriet no Ūdensvīra zīmes uz Zivīm un veido kvadratūru ar Jupiteru un opozīciju ar Veneru. Iespējamas problēmas attiecībās, kā arī finansu sfērā. Šajās dienās nav ieteicams pārēsties, īpaši saldu vai sāļu, jo jūtīgas aknas un uroģenitālā sistēma.

5.-8. jūlijs. Mēness ies pa Auna un Vērša zīmi. Pirms kaut ko saka vai dara, vajag apdomāties. Jaunas idejas, projekti, plāni- viss tas, kas šajās dienās dzims galvā, parādīs apkārtējiem jūsu talantus un spējas. Merkurs opozīcijā Marsam. Piesardzība un veselais saprāts nav nevienam traucējis uz ceļa.

9.-13. jūlijs. Mēness ies pa Dvīņu un Vēža zīmi. Pēc iespējas vairāk laika pavadiet svaigā gaisā.

10. jūlijs. Venera pāries Jaunavas zīmē - beidzot var izdarīt nelielu kosmētisko remontu mājā. Kas attiecas uz darbu, tad nepieciešams savest kārtībā līgumus un citus dokumentus. Jupiters pagriezīsies direktā kustībā.

13. jūlijs. Saules aptumsums. Šajā dienā ir Saules savienojums ar Mēnesi Vēža zīmē un opozīcijā ar Plutonu Mežāža zīmē. Šīs dienas enerģētika ir smaga un destruktīva. Ieteicams atlikt visas svarīgās lietas un veltīt laiku savai veselībai.

15.-20.jūlijs. Mēness atradīsioes Jaunavas, Svaru un Skorpiona Zīmēs. Kārtība un intuīcija- tas ir galvenais šajā periodā. Nav izslēgtas dažādas dabas anomālijas.

23. jūlijs. Mēness Strēlniekā . Saule pāriet Lauvas zīmē. Iestājas periods, kas labvēlīgs radošām aktivitātēm un atpūtai.

26. jūlijs. Mēness Mežāzī. Merkurs Lauvā uzsāk retrogrādo kustību.

27. jūlijs. Mēness aptumsums. Mēness ir Ūdensvīrā savienojumā ar Marsu un opozīcijā ar Sauli Lauvā.

Šajās dienās iespējama aizkavēšanās gan dokumentu apritē, gan transporta kustībā, gan finansu plūsmā, kā arī veselības pasliktināšanās, tāpēc ieteicams atturēties no svarīgu lēmumu pieņemšanas un arī no ceļojumiem.