Astroselena
Izglītības centrs

Zvaigžņu kalendārs 2019. gada februārim

1. - 2. februāris. Mēness Mežāzī. Februāra pirmā diena ir piepildīta ar aktīvu radošo enerģiju. 2 februārī, ņemot vērā Marsa kvadratūru pret Plutonu, jāizvairās no sasteigtiem secinājumiem, neapdomātas rīcības ,un protams, agresijas uzplaiksnījumiem.

3. – 4. februāris. Mēness Ūdensvīrā. Labs laiks, lai satiktos ar draugiem un līdzīgi domājošiem cilvēkiem. 4 februārī Venēra pāriet diskrētajā, pragmatiskajā Mežāža zīmē. Jūtas ieņem klasisku formu, valda stingrība un atbildība.

5. februāris. Jauns Mēness. Saule un Mēness gaisīgajā Ūdensvīra zvaigznājā. Brīvais gars un ideālisms šajā mēnesī var dominēt pār ieradumiem un pieņemtajām tradīcijām. Priekšplānā izvirzīsies personīgā neatkarība.

6. – 7. februāris. Mēness Zivīs. Jūsu intuīcija Jums palīdzēs tikt skaidrībā ar notiekošo.

9. - 10. februāris. Mēness Aunā veido kvadrātu pret Saturnu. Pat ja Jūs esat ļoti aizvainoti un kaut kam nepiekrītat, labāk atliekat vizīti pie priekšniecības - Jūs varat ar to daudz ko zaudēt... 10. Februārī Merkūrijs ienāk Zivju ūdens zīmē. Domas būs nenotveramas, neskaidras, sapņainas. Būs vērojama izklaidība un ideālisms, no pagātnes var pacelties veci, seni aizvainojumi.

11. - 12. februāris. Mēness Vērsī.

14. februārī Mars ieiet praktiskajā zemes stihijas pārstāvī Vērsī. Fiziskā enerģija būs vērsta uz konkrētu mērķu sasniegšanu, galvenais ir sākt rīkoties pareizajā virzienā.

17. - 18. februāris. Mēness Lauvā. Mēģiniet šajās dienās būt pēc iespējas delikāti un labsirdīgi.

19. februāris. Saule nonāk Zivju zvaigznājā, Jūs aizraus jutekliskuma, ideālisma, fantāzijas un mistikas bezgalīgais okeāns.
19. februāris. Pilnmēness. Saule Zivīs opozīcijā pret Mēnesi Jaunavā.

21. - 22. februāris. Mēness Svaros. Planētu sarežģītā mijiedarbība. Nav izslēgti anomāli sniega nokrišņi.

24. - 25. februāris. Mēness Skorpionā. Satuvinošais kvadrāts Venērai Mežāzī ar Urānu Vērsī. Emocionālais fons ir paaugstināts, jūtas ir nepatstāvīgas.

26. - 27. februāris. Mēness Strēlniekā. Labas dienas lieliem finanšu darījumiem un braucieniem uz ārzemēm.