Astroselena
Izglītības centrs

Zvaigžņu kalendārs 2019. gada jūnijam

2.-3.jūnijs. Mēness Dvīņu zīmē. Sekojiet saviem vārdiem, nekādā gadījumā necentieties iesaistīties strīdā, izskaidrojoties ar partneri.

3.jūnijs. Jaunmēness - 13:30. Šajā dienā sāksies jauns mēness. Nepieciešams taupīt spēkus, nedrīkst pārēsties. Šī diena ir laba, lai plānotu dažādus pasākumus šim mēnesim.

4.-6.jūnijs. Mēness Vēzī. Organismam grūts periods. Ieteicamas dažādas attīrošas procedūras- īpaši pirts. Kad Mēness ir opozīcijā ar Saturnu un Plutonu Mežāzī ir ļoti svarīgi pareizi līdzsvarot spēkus.

4.jūnijs. Merkurs pāriet Vēža zīmē- pastiprināsies asociatīvā un tēlainā domāšana, kā arī interese par ģimenes vēsturi.

7.-8.jūnijs. Mēness Lauvā- tas ir periods, kad vajag gūt prieku no visa kā, pat no sīkākā dienas notikuma- lietus, saules, ziedu smaržas un svaigi izceptām bulciņām, radinieka zvana un bērna smaida (un pat divnieks viņa dienasgrāmatā jūs nesarūgtinās un jums no tā nesāks sāpēt sirds, jo šajā periodā tā ir īpaši jūtīga).

9.-12.jūnijs. Mēness Jaunavā un Svaros. Periods, kad nepieciešams izanalizēt iepriekšējo mēnešu notikumus un izdarīt atbilstošus secinājumus. Šis ir piekāpšanās un samierināšanās periods, kad valda skaistums un harmonija. Šajās dienās stingri jākontrolē ko ēdam. Jāatturas no sālījumiem un kūpinājumiem, jo ir jūtīgs zarnu trakts un nieres.

9.jūnijs. Venēra ieiet Dvīņu zīmē. Sākas viegla flirta un vieglu, virspusēju attiecību periods, kas neuzliek nekādus pienākumus.

13.-19.jūnijs. Mēness Skorpiona, Strēlnieka un Mežāža zīmēs. Ļoti sarežģīts, konfliktiem bagāts periods. Marss veido opozīciju ar Saturnu un Plutonu Mežāzī. Merkurs savienojas ar Marsu. Šajās dienās pieaug transporta avāriju iespējamība. Var izjukt agrāk ieplānotie pasākumi. Var notikt negaidītas izmaiņas pasaules politikā un ekonomikā. Jūtīga urīnizvades sistēma, aknas un locītavas.

17.jūnijs. Pilnmēness. Šīs dienas enerģijas pārpilnību ir jācenšas ievirzīt pareizā gultnē.

20.-25.jūnijs. Mēness Ūdensvīrā, Zivīs un Aunā. Visiem bez izņēmuma turpinās pārbaude uz izturību, īpaši tuviniekiem un ģimenes locekļiem. Jūtīga nervu sistēma un galvas asinsvadi.

21.jūnijs. Saule pāriet Vēža zīmē. Neptuns sāks retrogrādo kustību. Ļoti sarežģīta diena. Izkliedēta uzmanība. Liela iespēja saindēties ar pārtikas produktiem vai medikamentiem. Notiek mānīšanās.

26.-29.jūnijs. Mēness Vērsī iet uz savienojumu ar Urānu. Iespējami sadzīves tehnikas lūzumi, kā arī sadzīves traumatisms. Nepieciešams būt ļoti uzmanīgiem gan mājās, gan atrodoties pie stūres.