Astroselena
Izglītības centrs

Zvaigžņu kalendārs 2021.gada aprīlim

1.-4. aprīlis. Mēness kursē pa Skorpiona, Strēlnieka, Mežāža zīmēm. Pirmajās 4 aprīļa dienās saņemtajai informācijai nevar uzticēties, to vairākas reizes jāpārbauda. Aprīļa pirmajās brīvdienās jācenšas izvairīties no skandāliem, jākontrolē, ko saka un jācenšas nestrīdēties.

4. aprīlis. Merkurs pāriet uz ugunīgo Auna zīmi. Domas sāk auļot un traucas uz priekšu, raksturīgs straujš runas veids, jūs var pilnībā pārņemt kāda ideja.

5.-11. aprīlis. Mēness turpina savu ceļu pa Mēžāža, Ūdensvīra, Zivju un Auna zīmēm. Nedēļas pirmajā pusē esiet uzmanīgi ar ēdienu, ko jūs lietojiet- pārbaudiet derīguma termiņu. Tāpat arī esiet uzmanīgi uz ceļa, pie stūres neizmantojiet telefonu- nerunājiet un nesūtiet īsziņas. Šajās dažās dienās centieties harmonizēt savu emocionālo stāvokli. Nedēļas vidū var rasties sajūta, ka Visums pārbauda uz izturību mūsu humānisma izjūtu gan domās, gan darbos. Šajā laikā centieties izdarīt kaut ko labu bez atlīdzības, nodarbojieties ar labdarību. Tam nav jābūt kaut kam lielam, arī mazs darbs nāks jums par labu. Nedēļas beigās var rasties melanholisks noskaņojums un vēlme pafantazēt. Svētdien iespējams būs kaujiniecisks noskaņojums un vēlme pēc aktīvas rīcības. Ieteicams to pavadīt pie dabas.

12.-18. aprīlis. Mēness atrodas ciemos Auna, Vērša, Dvīņu, un Vēža zīmēs. Nedēļa būs emocionāli saspringta. Centieties neeksplodēt par katru sīkumu, neļaujieties vēlmei pastrīdēties. Esiet uzmanīgi pie stūres un strādājot ar elektriskajām ierīcēm.>br>
12. aprīlī 22:25 būs jaunmēness Auna zīmē.

14. aprīlī 21:22 pēc Rīgas laika Venera atvadīsies no ugunīgās Auna zīmes un pāries zemes zīmē- Vērsī, kur viņa ir savā valdījuma zīmē. Venēra vēlēsies lutināt sevi ar gardumiem, paslinkot. Var atcerēties, ka sen nav lietota dārga servīze, paņems to uz vasarnīcu un dzers tēju , vērojot saulrietu. Nedēļas beigās iespējams jūs vēlēsieties gūt kādu intelektuālu baudījumu- variet minēt krustvādu mīklas vai aizbraukt uz kādu jaunu vietu un izpētīt tās vēsturi. Radošā aktivitāte un vēlme kontaktēties ar citiem pastiprinās. Taču neaizmirstiet par ierobežojumiem un noteikumu ievērošanu, kas šobrīd ir noteikti valstī. Ieteicams tos nepārkāpt.

19.-25. aprīlis. Mēness virzās pa Vēža, Lauvas, Jaunavas un Svaru zīmēm.

19. aprīlī 23:34 pēc Rīgas laika Saule pāriet Vērša zīmē.

20.aprīlī 13:29 Merkurs arī pāriet Vērša zīmē- tas pārbauda faktus, spriež nekur nesteidzoties, var izrādīt spītību.

24. aprīlī 14:49 pēc Rīgas laika Marss pamet gaisa zīmi Dvīņus un pāriet ūdens zīmē- Vēzis. Marss Vēža zīmē nav sevišķi aktīvs, darbība atkarīga no emocijām. Intuīcija pietiekoši attīstīta, ļoti labi jūt tuvojošos bīstamību.

23. aprīlī 3:52 pēc Rīgas laika notiks Veneras savienojums ar Urānu Vērša zīmē. Šajā laika periodā iespējami neapdomāti, impulsīvi tēriņi, kas saistīti ar mākslas priekšmetiem, izklaides pasākumiem- viss tas, ko var saukt par “sevis palutināšanu”. Tāpat var arī rasties vēlme iepriecināt sevi ar kaut ko neparastu- mūziku vai gleznām. Gaisā virmo romantikas notis un jums gribēsies paflirtēt, jo ir taču sācies pavasaris, kas ierosina uz mīlestību.

26.-30. aprīlis. Visas nedēļas garumā jūsu atbildības jūtas cīnīsies ar vēlmi pakļauties kārdinājumam noorganizēt sev un citiem svētkus.

27. aprīlī 6:31 pēc Rīgas laika būs pilnmēness- SauleVērsī opozīcijā ar Mēnesi Skorpionā. Šajā laika periodā emocionālais noskaņojums var kļūt divreiz nestabilāks nekā parasti- centieties nekrist galējībās. Merkurs un Venera atrodas savienojumā, kas var norādīt uz to, ka jūtas un prāts atrodas harmonijā, bet pilnmēness var likt šaubīties par to un sākt analizēt jūtas, radot trauksmi. Pacentieties harmonizēt savu iekšējo pasauli.

Priecīgas Lieldienas!

Prognozi sastādīja mācību centra absolvente Olga Keldiša