Astroselena
Izglītības centrs

Zvaigžņu kalendārs 2019. gada augustam

1. augusts. Jaunmēness. Mēness Lauvas zīmē savienojumā ar Marsu. Pieaug aktivitāte kaut ko darīt priekš sevis un citiem, pie kam tā , lai citi to ievērotu.
Saule un Jupiters atrodas savās valdījuma zīmēs un veido harmonisku savstarpējo trigona aspektu, kas veicina dažādu darījumu un aktuālu projektu perspektīvas.
Šajā pat dienā Merkurs beidz savu retrogrādo kustību, tāpēc daudz kas, kas ir saistīts ar komunikāciju, braucieniem, apmācībām, dokumentu noformēšanu sāks veiksmīgi atrisināties.

2. - 3. augusts. Mēness Jaunavas zīmē- radīsies vēlēšanās sakārtot visu gan darbā, gan mājās.

4. - 5. augusts. Mēness Svaru zīmē- laiks veidot harmoniskas attiecības un pievērsties pārrunām.

6. - 7. augusts. Mēness Skorpionā veido neharmonisku kvadratūras aspektu ar Merkuru- enerģētiski smaga diena, kas veicina vieglu aizkaitināmību. Šajās dienās var izraisīties konflikti sīkumu dēļ, var negaidīti mainīties braucienu plāni.

8. - 10. augusts. Mēness Strēlnieka zīmē un harmoniskā trigona aspektā ar Merkuru- pieaug dzīvības spēki, pastiprinās vēlme atrasties kustībā un kontaktēties ar citiem.

10. augusts. Mēness veido trigonu ar Marsu- var aktīvi nodarboties ar sportu.

11. - 12. augusts. Mēness Mežāža zīmē- var pievērst uzmanību darījumiem ar nekustamo īpašumu un risināt finansiālus jautājumus. Iespējams rodas vēlme pēc vientulības, lai varētu koncentrēties uz svarīgu jautājumu risināšanu.

11. augusts. Jupiters beigs savu retrogrādo kustību. Direktās kustības laikā parādās lielas perspektīvas un iespējas ceļot, mācīties. Labs laiks juridisko jautājumu risināšanai.

12. augusts. Merkurs pāriet Lauvas zīmē - domāšana kļūst daudz straujāka, parādās vēlme paspīdēt ar savu prātu un intelektu.

13. - 15. augusts. Mēness Ūdensvīra zīmē, bet Saule savienojumā ar Veneru- laiks padomāt par savu imidžu, pievienot kaut ko jaunu savai garderobei un satikties ar draugiem.

15. augusts. Pilnmēness- sarežģīta diena. Jākontrolē savas emocijas un enerģijas patēriņu.

16. - 17. augusts. Mēness Zivju zīmē un opozīcijā ar Marsu- iespējams, ka būsiet izklaidīgs. Kā sekas tam var būt pastiprināta avārijas iespēja uz ceļa vai traumas gūšana.

18. - 20. augusts. Mēness Auna zīmē. Marss pāriet uz Jaunavas zīmi - aktivitāte palēninās, jākoncentrējas uz vienu konkrētu darbu.

21. - 22. augusts. Mēness Vērša zīmē, bet Venera pāriet uz Jaunavas zīmi.- lielu uzmanību jāpievērš darbiem, kas sakrājušies, jārisina īpašuma jautājumi.

23. - 25. augusts. Mēness Dvīņu zīmē veido trigonu ar Plutonu- veiksies liela mēroga projekti, koncerti, sanāksmes.

23. augusts. Saule pāriet Jaunavas zīmē- labs laiks nodarboties ar intelektuālo darbu, programmēšanu, diagnostiku, atskaites sastādīšanu.

26. - 27. augusts. Mēness Vēža zīmē opozīcijā ar Plutonu- labāk palikt mājās un nodarboties ar sadzīves un ģimenes lietām. Atrašanās pūlī nenesīs apmierinājumu, drīzāk gan kaitinās.

28.-29. augusts. Mēness Lauvas zīmē. Merkurs pāriet uz Jaunavas zīmi un pievienojas Saulei, kas jau atrodas Jaunavā. Labs laiks, kas var pilnībā pavērt jūsu prāta spējas. Galvenais neieciklēties uz kaut ko, kas jums nav svarīgs.

30. augusts. Mēness Jaunavā. Jaunmēness-enerģētiski smaga diena- pāreja no jau zināmā uz kaut ko jaunu, gaismu nesošu.