Astroselena
Izglītības centrs

Zvaigžņu kalendārs 2020.gada augustam

1.-9.augusts. Mēness ies pa Mežāža, Ūdensvīra, Zivju un Auna zīmēm. Augusta pirmajā nedēļā Mēness šķērsos visas stihijas, sākot no zemes, tad gaisa, ūdens un uguns stihiju.

2.augustā Mēness atkārtos savu savienojumu ar Jupiteru un Plutonu Mežāža zīmē - būsim koncentrējušies un nopietni. Bet ejot pa sekojošām stihijām-mūsu garastāvoklis sāks uzlaboties.

3.augustā. Pilnmēness. Saule Lauvā, bet Mēness Ūdensvīrā.

Jau 5. augustā mēs gribēsim apspriest nākotnes plānus draugu (galvenokārt sieviešu) lokā, papļāpāt, pavadīt laiku patīkamā kompānijā. Šajā dienā Merkurs, kas atbild par mūsu kontaktiem, domāšanu, par informācijas apmaiņu pāriet no Vēža zīmes uz Lauvas zīmi - pašu spilgtāko zodiaka zīmi. Domas kļūst pozitīvas, spilgtas, iespējams būs vēlēšanās nodarboties ar kaut ko radošu, organizēt svētkus.

6.augustā negaidīti var pakļauties jūtām, pat bez īpaša iemesla. Mēness ies pāri Neptunam- jūtu, radošuma, labsirdības, dziļu emociju un pašapmāna planētu. Ļoti iespējams, ka būs melanholisks garastāvoklis un radīsies vēlēšanās kādam palīdzēt. Cerēsim, ka šī vēlēšanās pāraugs darbībā.

7.augustā Venēra pāriet no Dvīņu zīmes uz pašu omulīgāko un mājīgāko zodiaka zīmi - Vēzi. Rīcība un domas galvenokārt būs orientēti uz ģimeni. Parādīsies spēja jūtīgi uztvert partnera garastāvokli. Skaļas ballītes un svētki ar draugiem tiks nomainītas ar mierīgu un omulīgu mājīgu atmosfēru. Būs vēlēšanās tērēt naudu dzīvesvietas ērtībām un skaistumam.

9. augustā Mēness savienosies ar Marsu Auna zīmē - jācenšas kontrolēt savas pārmērīgās emocijas, nevajag ļauties aizkaitinājumam un nelaist ārā dusmas. Jāattturas no lielas naudas tērēšanas, no neapdomīgiem pirkumiem un rīcības, lai arī kādu kārdinājumu jūs justu.

10.-16.augusts. Mēness beidz savu gaitu pa Aunu un pāriet uz Vērša zīmi un tālāk ies pa Dvīņu un Vēža zīmi.

No 11.augusta līdz 14.augustam var rasties filozofisks noskaņojums, kad cilvēks aizdomājas par dzīves jēgu un Visuma likumiem. Iespējams radīsies vēlme nodarbopties ar garīgām praksēm, meditāciju, bet darbs un citi pienākumi iespējams neļaus to darīt.

Nedēļas beigās 14.-16.augustā palielināsies kontaktu un apmeklēto pasākumu skaits, sarunas kļūs dzīvākas, radīsies iespējas realizēt agrāk izdomātos plānus, visi darījumi veiksies ātrāk.

15. augustā Urāns kļūst retrogrāds un turpina savu ceļu pa Vērša zīmi atpakaļgaitā. Urāns tikai 2021. gada 14. janvārī atkal kļūs Direkts.

17.-23.augustā Mēness šķērsos Lauvas zīmi, tad Jaunavu, Svarus un Skorpionu.

17. augustā Merkurs savienosies ar Sauli Lauvā. Iespējams var parādīties slinkuma sajūta un nevēlēšanās aktīvi rīkoties, bet vienlaicīgi apstākļi var sakārtoties tā, ka izdosies iedziļināties kādā problēmā un ieraudzīt risinājumu, kuru agrāk neņēma vērā. Bet emocijas gan jātur rāmjos un jāņem vērā - dvēsele vēlēsies svētkus, bet darbi nāks rindām un neļaus kārtīgi atpūsties.

19. augustā būs Jaunmēness Lauvas zīmē. Tauta šo dienu atzīmē kā Ābolu dienu - tie ir pirmie no ražas svētkiem, tā ir diena, kad pēc seniem ticējumiem, vasara pagriežas uz rudens un ziemas pusi.

20.augusts ir labvēlīgi parunāties ar māti, vecmāmiņu vai kādu citu dzimtas sievieti - var apspriest, ko sagatavot ziemai, vai parunāt par dzimtas tradīcijām. Nedēļas beigas var pavadīt kādās radošās nodarbēs: var zīmēt, uzrakstīt kādu stāstu, savākt ogas vai sēnes,pagatavot kaut ko garšīgu. Var izmēģināt kādu citu radošu nodarbi, kau arī jūs nekad neesat ar to nodarbojies. Tas palīdzēs jums atpūsties ne tikai fiziski, bet arī morāli un sagatavoties pēdējai augusta nedēļai- pēdējai šī gada vasaras nedēļai.

20.augustā Merkurs pāriet sava valdījuma zīmē - Jaunavā. Šī zīme ciena precīzu, sīkumainu, analītisku prātu, dzelzs loģiku, spējas izanalizēt lielu daudzumu datu un ieraugot vissīkākās saiknes, izveidot struktūru.

22.augustā 18:53 pēc Rīgas laika Saule pāriet Jaunavas zīmē. Jaunavai ļoti svarīgas ir rūpes par savu veselību, skrupuloza pieeja rīcībai, mīlestība uz kārtību, lietu sistematizācija, plānu novešana līdz plānotam rezultātam.

23.-31.augustā Mēness kursē pa Svariem, Skorpionu, Strēlnieku un Mežāzi.

Sākot no 23.augusta sekojošās dienas var likties ļoti sarežģītas,var likties, ka veiksme ir pagriezusi muguru, ka uzvēlies vēl lielāks darba slogs, nekā gribētos, darbi nekustas no vietas. Vienīgi pozitīvs noskaņojums var palīdzēt pārvarēt visus šķēršļus un izpildīt iecerētos uzdevumus. Sākot no 28. augusta, visas lietas uzņems tempu un apstākļi kļūs pieņemamāki. Darījumos gan var paļauties tikai uz sevi.

Pēdējās augusta brīvdienas (29.augustā un 30.augutā) var pavadīt draugu pulkā pie jūras vai citas ūdenstilpnes. Vēlams darīt kaut ko priekš sirds: kādam tā ir pastaiga pie jūras, kādam zīmēšana, jogas nodarbības vai romantisku romānu lasīšana.

Prognozi sagatavoja Olga Keldiša,
mācību centra "Astroselēna" absolvente.