Astroselena
Izglītības centrs

Zvaigžņu kalendārs 2020. gada janvārim

1. - 6. janvāris. Mēness Zivju, Auna un vērša zīmēs. Ja 1. janvārī iespējams būsiet atslābinājušies, tad jau 2. janvārī jums parādīsies jauni spēki un enerģija, kā arī vēlme doties uz slidotavu vai sporta zāli. 3. janvārī Marss pāries Strēlnieka zīmē. Cilvēkiem parādīsies saasināta taisnīguma izjūta. Pastiprināsies interese par aktīviem sporta veidiem un ceļojumiem.

7. - 11. janvāris. Mēness Dvīņu un Vēža zīmēs. 10. janvārī Mēness aptumsums. 11. janvārī Urāns maina kustības virzienu. Ļoti sarežģīts periods gan fiziski, gan emocionāli. Var rasties dažādas negaidītas situācijas, kas var skart dažādas cilvēka dzīves jomas, bet īpaši ģimeni un veselību. 10. un 11. janvāris būs īpaši sarežģītas dienas- pavājināsies imunitāte, asinsrites, gremošanas un nervu sistēmas. Šajās dienās nav ieteicamas jebkuras plānveida operācijas, īpaši mugurai, kuņģim un sirdij. Šajā periodā nevajadzētu parakstīt dokumentus, izdarīt lielus pirkumus, doties laulībā un braukt ceļojumā.

13. - 14. janvāris. Mēness Jaunavā. 13.janvārī Venēra pāriet Zivju zīmē- pastiprināsies līdzjūtība un vēlēšanās par kādu rūpēties. Izteiktāka kļūs iztēle, pašuzupurēšanās. Dominēs ideālisms.

15. - 16. janvāris. Mēness Svaru zīmē. Mierīgas dienas, kad jācenšas izvairīties no jebkurām galējībām- pārāk skaļas mūzikas, pārāk ilgas strādāšanas, pārāk ilgām telefona sarunām, pārāk lielas izēšanās. Šajās dienās īpaši jūtīgas nieres, tāpēc jebkuri pārspīlējumi ēšanā rezultātā dos sāpes josts zonā.

16. janvāris. Merkurs pāries Ūdensvīra zīmē - pastiprināsies brīvdomība, interese par pārsteidzošu informāciju. Taču jāizvairās ķerties pie vairākām nodarbēm reizē, jo nevarēs nevienu novest līdz galam.

17.-19. janvāris. Mēness Skorpionā. Psiholoģiski sarežģītas dienas, jo emocijas traucē saprātīgi reaģēt uz notiekošo.Var pastiprināties trauksmes sajūta, kas traucē miegu. Taču ievērojami pastiprinās intuīcija un spējas labi izjust citu cilvēku garastāvokli.

20.janvāris. Saule pāriet Ūdensvīra zīmē. Pastiprināsies brīvdomība, neatkarība, vēlme kontaktēties ar domubiedriem.

21. - 26. janvāris. Mēness Strēlnieka, Mežāža un Ūdensvīra zīmēs. Labas dienas ekskursijām, braucieniem, kā arī mācībām vai izklaidei. Šis periods, izņemot 24. un 25. janvāri ir labvēlīgs dažādu lietu plānošanai, kā arī kāda svarīga ilgtermiņa projekta uzsākšanai.

25. janvāris. Jaunmēness. Ķīniešu jaunais gads. Pēc austrumu kalendāra sākas jauns 12 gadu cikls un tas sākas ar gudrās Žurkas valdījumu. Ieteicams nekāpt uz veciem grābekļiem- mācieties no savām kļūdām.

27. - 31. janvāris. Mēness Zivju un Auna zīmēs. Šī perioda enerģētika līdzīga kā mēness sākumā tikai ievērojami maigāka.