Astroselena
Izglītības centrs

Zvaigžņu kalendārs 2020. gada jūnijam

1. - 3. jūnijs. Mēness Svaros un Skorpionā. So dienu enerģētika, īpaši 3. jūnijā ir pietiekoši sarežģīta. Mēness veido opozīciju pret Urānu un Marss veido kvadratūru pret Venēru. Šīm dienām raksturīga pastiprināta aizkaitināmība, neiecietība pret citu cilvēku viedokli, kā arī apvainošanās par sīkumiem.

4. - 7. jūnijs. Mēness Strēlniekā un Mežāzī.
5. jūnijā Mēness aptumsums. Ar šo aptumsumu iesākas tā saucamais “aptumsumu koridors”, kura laikā nav ieteicams uzsākt jaunas lietas, parakstīt dokumentus, Stāties laulībā plānot operācijas un garus ceļojumus. Mēness aptumsums 5. jūnijā sāksies 22:14 pēc Rīgas laika un atradīsies uz Dvīņu- Strēlnieka ass. Kā likums Mēness aptumsums aizskar emociju sfēru, zemapziņu, slēptas vēlmes un domas un visu , kas skar ģimenes problēmas.

8. - 14. jūnijs. Šajās dienās Mēness ies pa Mežāža, Ūdensvīra un Zivju zīmēm. Laikā, kad tas ies pa šīm zīmēm, Mēnesim būs savienojumi ar Jupiteru, Saturnu un Plutonu. Tas var ietekmēt emocionālo noskaņojumu- tas var kļūt pesimistiskāks un depresīvāks. Par laimi šie savienojumi ir īslaicīgi un ne vienmēr ir pamanāmi, ja cilvēks būs aizņemts ar darbu un citām svarīgām lietām. Mēness virzība pa Zivju zīmi ienesīs vēlmi pēc romantikas un vientulības.

15. - 20. jūnijs. Mēness ies pa Auna, Vērša un Dvīņu zīmēm. Izturības un pacietības trūkums nekad nav skaitījies kā pozitīva īpašība, bet patreiz tas var atnest ievērojamu kaitējumu.

18. jūnijs. Merkurs uzsāk retrogrādu kustību.Daudzi darījumi, īpaši, kas saistīti ar dokumentiem un braucieniem kavēsies.

21. - 26. jūnijs. Tās ir pašas grūtākās jūnija dienas, jo 21. jūnijā 9:38 pēc Rīgas laika notiks Saules aptumsums Vēža zīmē. Tas nozīmē, ka notikumi un izmaiņas skars pirmkārt ģimeni, vecākus, ģimenes tradīcijas un dzīves vietu.

Šajā gadā vasaras saulgrieži iekrīt 21. jūnijā. Tas ir viens no svarīgiem gada enerģētiskajiem punktiem.

23.jūnijs. Neptūns aiziet retrogrādā kustībā.

25.jūnijā Venera atgriežas direktā kustībā Dvīņu zīmē. Beidzot enerģija kļūst piemērota vērtīgu lietu pirkšanai priekš mājām, vai arī dāvanu iegādei radiniekiem. Bet laulību noslēgšanai šis laiks vēl nav piemērots.

29.jūnijs. Marss pāriet no Zivju zīmes uz Auna zīmi - uz savu mājvietu. Šajā laikā būs vēlme darboties, virzīt uz priekšu projektus un uzdevumus un tāda iespēja tiks dota.

Prognozi sagatavoja Olga Keldiša,
mācību centra "Astroselēna" absolvente.