Astroselena
Izglītības centrs

Zvaigžņu kalendārs 2020. gada maijam

Svētku dienas no 1. līdz 4. maijam vēlams pavadīt pie dabas vai dārzā. Augošs Mēness Jaunavā sestdien un svētdien veicina stādīt sakņaugus un mēslot zemi. Taču nepārslogojiet sevi ar darbiem, labāk priecājieties par svaigo gaisu un siltajiem saules stariem.
Maija pirmā nedēļa ir labvēlīga, lai noregulētu konfliktus.

5. maijā Mēness mezgli veic ingresiju Dvīņu un Strēlnieka zīmēs- 2,5 gadu laikā mūsu sociālā aktivitāte būs vērsta uz jauniem apmācības veidiem un jaunu sociālo grupu veidošanu.Mums būs jāmaina domāšanas veids un jākļūst iecietīgākiem pret cilvēkiem, kam ir cits viedoklis.

7. maijā - pilnmēness Skorpiona zīmē. Tagad, kad ir sarežģīti ekonomiskie apstākļi, nepieciešams analizēt mūsu tēriņus un ierobežot savas vēlmes. Psiholoģiski smaga diena.

No 11.-17. maijam mūs gaida daudzi notikumi:
11. maijā Saturns Ūdensvīra zīmē pāriet retrogrādā kustībā. Viss, kas saistīts ar dokumentiem un valsts iestādēm notiks ar aizkavēšanos.

12. maijā Merkurs pāriet Dvīņos- savā valdījuma zīmē veicinot apmācības, jaunu kontaktu veidošanos un jaunu ideju rašanos. Draugu un paziņu loks paplašinās. Nevajag steigties ar jaunu ideju realizēšanu, jo Saturna un Jupitera retrogrādā kustība visus procesus aizkavē.

13. maijā Venēra Dvīņu zīmē pāriet retrogrādā kustībā. Līdz 25. jūnijam ieteicams neizdarīt dārgus pirkumus, nepirkt rotaslietas un neveikt nopietnas kosmētiskās procedūras.
13. maijā Marss pāriet Zivju zīmē. Mūsu aktivitāte tiks ievirzīta emocionālā gultnē. Iespējama neapmierinātība gan ar sevi, gan arī ar apkārtējo pasauli. Šis ir labvēlīgs laiks radošiem cilvēkiem, kā arī meditācijas veikšanai.

14. maijs - Jupiters Mežāzī pāriet retrogrādā fāzē. Notiek mūsu plānu un ambīciju pārvērtēšana. Šis ir laiks savu vēlmju un rīcības analīzei. Šajā periodā beidzot ir iespēja izprast savu baiļu un kļūdu cēloņus. Līdz 13.septembrim nav ieteicams uzsākt savu biznesu vai paplašināt savu darbību. Labāk savu aktivitāti novirzīt aktuālām ikdienas lietām. Mēness Zivīs noskaņo mūs uz pavasara romantikas izjūtām.

17. maijs - Mēness Aunā iesaka aktīvu atpūtu svaigā gaisā. Pavasaris un noteikto ierobežojumu atcelšana iepriecinās mūs un iedvesmos uz jaunām idejām.

20. maijā Saule pāriet Dvīņu zīmē, kas veicinās vēlmi pēc komunikācijas un informācijas iegūšanas.

22. maijā Jaunmēness Dvīņos - pirmajā vietā izvirzīsies iepazīšanās un attiecību tēmas, taču pārējo planētu retrogrādā kustība bremzēs šo tēmu attīstību. Lietderīgāk būtu pārskatīt savus projektus un atmest nevajadzīgos kontaktus. Pēdējā maija nedēļa paies augoša Mēness ietekmē. Mēness Vēzī, Mēness Lauvā un Mēness Jaunavā rosina rūpes par saviem tuvākajiem, māju, bērniem. Palutiniet savus bērnus un atbalstiet viņus ar labu vārdu.