Astroselena
Izglītības centrs

Zvaigžņu kalendārs 2021.gada maijam

1.-9. maijs. Mēness kursē pa Mežāža, Ūdensvīra, Zivju un Auna zīmēm. 1.Maijā būs jūtama Saules un Urāna savienojuma ietekme, kas notika vēlu vakarā 30. aprīlī. Ļoti iespējams, ka jums uzplaiksnīs ideja, kas pēc tam realizēsies īstenībā.

2.maijā būs Mēness savienojums ar Plutonu. Diena būs raksturīga ar sarežģītām attiecībām ar ģimenes vecākā gadu gājuma sievietēm.

5. maijā 5:52 pēc Rīgas laika Merkurs pāries gaisa zīmē Dvīņos- savā mājvietā. Pastiprināsies vēlme uzzināt kaut ko jaunu, satikties ar draugiem un apspriest visas pasaules jaunumus, atrasties notikumu vidū. Nedēļas beigās jums iespējams gribēsies doties ceļojumā, bet patreizējā laikā realizēt to nebūs viegli. Bet jūs varat ceļot virtuāli vai sazvanīties ar draugiem, kas dzīvo citās valstīs.

9. maijā 5:02 pēc Rīgas laika Venera pāries gaisa zīmē Dvīņos. Venera Dvīņos izvēlas intelektuālu partneri, viņa ir zinātkāra, var tērēt naudu jaunām zināšanām, mīl dažādību.

10.-16. maijs. Mēness turpina savu gaitu pa Auna, Vērša, Dvīņu un Vēža zīmēm. Nedēļas pirmajā pusē var just melanholisku noskaņojumu, vēlams vairāk laika veltīt tiem radiniekiem, ar kuriem sen neesat tikušies (organizēt kaut ko patīkamu, ja nevar pie viņiem aizbraukt). Iespējamas krasas garastāvokļa maiņas.

11. maijā 21:18 pēc Rīgas laika būs Jaunmēness Vērša zīmē.

12. maijā gribēsiet sevi palutināt ar kaut ko garšīgu patīkamā kompānijā. Par laimi restorānu terases jau būs atvērtas un jūs varēsiet kopā ar draugiem to realizēt. Nākošajā dienā var aizrauties ar ģimenes lietu apspriešanu un realizāciju. Tāpat ir iespējama aktivizēšanās biznesa sfērā, jaunu ziņu un korespondences saņemšana. Nedēļas beigās var izjust aizkaitinājumu, dusmas, vai pat strīdēties. Pievērsiet uzmanību tam, ko ēdat, centieties nepārēsties. Atturieties no dārgu pirkumu veikšanas.

14. maijā 1:37 Jupiters pametīs Ūdensvīra zīmi un pāries Zivju zīmē. Šeit Jupiters atrodas savā valdījuma zīmē- izpaudīsies līdzjūtība un labvēlība, aktivizēsies vēlme doties pārgājienos brīvā dabā, būs interese par noslēpumainām un okultām zināšanām.

17.-23. maijs. Mēness ies pa Vēža, Lauvas, Jaunavas un Svaru zīmēm.

17. maijā esiet uzmanīgi pie stūres- nebrauciet, ja esat ar kādu sastrīdējies vai esat aizvainots. Nedēļas pirmajā pusē būs emocionāla spriedze, trūks enerģijas darba uzdevumu izpildīšanai, liksies, ka ir zudušas visas iespējas.

20. maijā 22:38 pēc Rīgas laika Saule ieies Dvīņu zīmē. Kā zināms Dvīņi mīl saskarsmi, tiem patīk paplašināt savus horizontus un uzzināt kaut ko jaunu un dalīties ar šo informāciju, vēlas būt zinoši par notikumiem. Nedēļas beigas būs daudz pozitīvākas, noskaņojums uzlabosies, iekustēsies rosība. Saturns kļūs statisks un jau 27.maijā 20:47 aizies retrogrādā kustībā līdz 2021. gada 11. oktobrim. Saturns virzīsies no 13 grādiem līdz 6 grādiem Ūdensvīrā. Nedēļas beigas var pavadīt draudzīgā gaisotnē un palutināt ar kaut ko patīkamu.

24.-31. maijs. Mēness ceļo pa Svaru, Skorpiona, Strēlnieka, Mežāža un Ūdensvīra zīmēm. Pirmajā nedēļas pusē labvēlīga Marsa, Neptūna un Mēness kofigurācija ūdens stihijā atļaus jums kļūt jūtīgākiem pret saviem tuviniekiem- saprast viņu emocijas un motivāciju.

26. maijā 14:15 pēc Rīgas laika notiks Mēness aptumsums Dvīņu un Strēlnieka zīmēs. Juridiskie jautājumi, jautājumi, kas skar ārzemniekus, kā arī pasaules uzskatu un reliģijas jautājumi kļūs ļoti aktuāli. Tuvāk nedēļas beigām radīsies vēlme pavadīt laiku draugu kompānijā, apspriest tēmas par mākslu.

Sākot no 28. maija Merkurs palēnina savu gaitu un gatavojas pāriet retrogrādā kustībā. Notiek palēnināšanās informācijas un ziņu iegūšanas procesā, juceklis dokumentos, var pazust kravas, bet jau 31. maijā 16:50 pēc Rīgas laika Merkurs kļūs retrogrāds.

Apsveicu pareizticīgos Lieldienās!
Prognozi sastādīja Mācību centra “Astroselēna” absolvente Olga Keldiša