Astroselena
Izglītības centrs

Zvaigžņu kalendārs 2020.gada novembrim

1.-8. novembris. Mēness iet pa Vērša, Dvīņu, Vēža un Lauvas zīmēm.

3.novembī Merkurs no retrogrādās kustības pāriet direktajā un turpina iet pa Svaru zīmi. Dažas dienas Merkurs atradīsies statiskā stāvoklī un pakāpeniski uzņems ātrumu, tāpēc jums var rasties iespaids, ka lietas neiet tik raiti kā gribētos un tiek palaistas garām labas iespējas. Uz novembra pirmās nedēļas beigām, kad Merkurs būs uzņēmis ātrumu, šī sajūta pazudīs un viss sāks virzīties uz priekšu.

4. novembris būs samērā saspringts, taču, lai izvairītos no drūmām domām, ieteicams pievērsties kaut kam skaistam (noskatīties iedvesmojošu filmu vai paklausīties lekciju par jūsu iemīļoto mākslinieku).

9.-15. novembris. Mēness kursē pa Lauvas, Jaunavas, Svaru, Skorpiona un Strēlnieka zīmēm. Visu nedēļu Marss un Venēra atrodas opozīcijā- ļoti iespējams, ka vīrieši un sievietes nesapratīs viens otru. Marss atrodoties savā valdījuma zīmē Aunā ir kareivīgs un drosmīgs, ar entuziasmu rausies uz varoņdarbiem, bet Venēra, atrodoties savā valdījuma zīmē Svaros centīsies konfliktus nogludināt, tieksies pēc harmonijas un skaistuma, bet viņai būs grūti, jo šajā periodā Mēness arī veidos negatīvus aspektus ar vairākām planētām, tajā skaitā ar Marsu. Iespējama liela emocionāla spriedze.

10. novembrī 23:50 pēc Rīgas laika Merkurs pāriet Skorpiona zīmē. Atgādināsim, ka tad, kad Merkurs viesojas Skorpiona zīmē, prāts ir ļoti ass un vēlas visu noskaidrot līdz saknei, reizēm var būt sarkastisks. Reizēm var patenkot, reizēm var traucēt emocijas. Savas domas izsaka pietiekoši asi, nerēķinoties ar citu jūtām, ir tendence izplānoto realizēt slepus, savus plānus neafišējot.

14. novembrī Marss iziet no retrogrādās kustības un turpina savu gaitu pa Auna zīmi. Dotā iespēja pabeigt iesāktās lietas ir beigusies un Marss pamazām uzņemot ātrumu, gatavojas ar jauniem spēkiem mesties cīņā.

15. novembrī 7:09 pēc Rīgas laika būs Jaunmēness Skorpiona zīmē. Skorpions ir pati kaislīgākā Zodiaka zīme (kaislības attiecas ne tikai uz seksuālām izpriecām, bet arī uz emocijām un rīcību). Skorpions skar arī zemapziņu un ir spējīgs nest atklātībā to, kas tur glabājas (no mūsu bailēm līdz pašām slēptākajām vēlmēm). Šajā dienā jūs varat izjust romantiska noskaņojuma uzplūdus un ļoti iespējams, gribēsiet pavadīt vakaru sava mīļotā cilvēka sabiedrībā. Vienīgais, kas var aptumšot jūsu dienu- jūsu vēlmes var nesakrist ar jūsu iespējām, kā arī sapratne par “romantisku vakaru” vīriešiem un sievietēm var būt atšķirīga.

16.-22. novembris. Mēness iet pa Strēlnieka, Mežāža, Ūdensvīra un Zivju zīmēm. Visu nedēļu Venēra veidos saspringtu aspektu ar Jupiteru, Saturnu un Plutonu. Pirmkārt: nepieciešams akurāti saplānot savus tēriņus un atturēties no acumirklīgām vēlmēm. Otrkārt: mums var rasties sajūta, ka visas mūsu jūtas atrodas stingrā kontrolē, ka jūtas tiek pārbaudītas uz izturību. Var sajust nepārliecinātību un sākt dziļi rakņāties savās jūtās, pietrūks emocionāla atbalsta no partnera puses. Treškārt: mūsu pārvietošanās ārpus Latvijas, diemžēl, būs ierobežota. Bet neskatoties uz saspringtajiem Venēras aspektiem, visu nedēļu Saule atrodoties Skorpiona pēdējos grādos veido labvēlīgus aspektus ar augstākajām planētām. Mēness, kas atbild par mūsu emocijām arī veido labvēlīgus aspektus ar augstākajām planētām.
Merkurs veido radošus aspektus- tas viss liecina par to, ka neskatoties uz notiekošā sarežģītību, mēs atradīsim pozitīvu noskaņojumu, kas palīdzēs pārvarēt visas grūtības.

21. novembrī 15:22 pēc Rīgas laika Venēra pametīs savu valdījuma zīmi un pāries Skorpiona zīmē, bet pēc dažām stundām 22:40 Saule pāriet uz visoptimistiskāko Zodiaka zīmi – Strēlnieku. Bez sava optimisma Strēlniekam ir arī dāsna dvēsele, tas prot uzstādīt mērķus, mīl ceļot, apgūstot citu tautu kultūru un pasaules uzskatus.

23.-30. novembris. Mēness kursē pa Zivju, Auna, Vērša un Dvīņu zīmēm. Novembra pēdējā nedēļā jāpievērš uzmanību savai veselībai.- ieteicams dzert stiprinošas zāļu tējas, izvairīties uzturēties lielos ļaužu pūļos, sekot personīgajai higienai. Notikumi, kas norisinās mūsu valstī un visā pasaulē neveicina dvēseles harmoniju, iespējams, ka mums būs grūtāk saprasties un piemēroties citiem. Pats interesantākais- tas var kalpot par radošu impulsu un vēlmi pieskarties mākslas, mūzikas vai literatūras pasaulei.

26.novembrī iespējamas krasas garastāvokļa maiņas dienas laikā, kā arī konfliktu iespējamība. Esiet prātīgi un pirms rīkoties izskaitiet līdz desmit.

29. novembrī 2:00 no rīta pēc Rīgas laika Neptūns kļūst statisks un gatavojas pāriet no retrogrādās kustības uz direktu ejot pa Zivju zīmi.

30. novembrī 11:27 pēc Rīgas laika notiks Mēness aptumsums 8 grādos Strēlnieka un Dvīņu zīmēs. Šis ir pēc skaita pirmspēdējais Mēness aptumsums 2020. gadā. Mēness aptumsums ir saistīts ar mūsu emocionālo pasauli- tas notiek divās pretējās Zodiaka zīmēs, kam patīk apstākļu maiņa un ceļošana. Tajā pašā laikā Saule un Mēness veido negatīvus aspektus pret planētām Mežāzī- mums ļoti gribas pārvietošanās brīvību, bet diemžēl tik brīvi pārvietoties, kā gadu atpakaļ, patreiz mēs nevaram. Novembris būs sarežģīts mēnesis, bet pavisam drīz iestāsies brīnumu laiks, mēs sāksim gatavoties Jaungada svētkiem. Atcerieties - pēc lietus vienmēr spīd saule.

Prognozi sagatavoja Olga Keldiša,
mācību centra "Astroselēna" absolvente.