Astroselena
Izglītības centrs

Zvaigžņu kalendārs 2019. gada oktobrim

1.oktobris. Mēness ir Skorpiona zīmē, bet Venera veido kvadratūru ar Plutonu- tas rada paaugstinātu emocionālo fonu, iespējamas krasas garastāvokļa maiņas un cilvēki viegli apvainojas. Nav ieteicams ilgu laiku pavadīt spoguļa priekšā un izdarīt pirkumus. Šajā dienā labāk nodoties meditācijai un pavadīt laiku dabā.

2.oktobris. Mēness ir Strēlnieka zīmē un veido sekstilu ar Marsu - novērojams spēku pieplūdums. Iespējami braucieni, tikšanās un nodarbošanās ar sportu.

3.oktobris. Merkurs pāriet Skorpiona zīmē.Pēc atrašanās gaisa zīmē nāksies pārorientēties un padziļināti izskatīt jautājumus, kas saistīti ar finansēm un kredītiem. Var pastiprināties vēlme pievērsties okultisma zināšanu apguvei.

4. - 6.oktobris. Mēness Mežāža zīmē- nodarbojamies ar nekustāmā īpašuma un zemes jautājumu risināšanu. Jākoncentrējas uz galveno. Mēness un Veneras savstarpējais sekstils palīdzēs to darīt ar prieku un gūt sev labumu. Marss pāries Svaru zīmē- mūsu aktivitāte būs vairāk vērsta uz skaistuma un harmonijas radīšanu sev apkārt. Var rasties vēlēšanās apmeklēt fitnesa klubu vai skaistumkopšanas salonu. Var nodarboties ar dizainu.

7.oktobris. Mēness Ūdensvīra zīmē veido kvadratūru ar Veneru- parādās vēlme pēc kaut kā jauna, bet ir grūti koncentrēties. Merkurs ir opozīcijā ar Urānu- turiet sevi rokās! Neveiciet neapdomīgas darbības. Iespējams, ka jums palīdzēs komēdija par draugiem un draudzību kopā ar neparastu ēdienu.

8.oktobris. Venēra ieiet Skorpiona zīmē- iespējams tas ir laiks, kad mainīt savu imidžu. Pieaug seksualitāte un juteklība. Vēlme kaut ko iegūt var novest pie sarežģītām situācijām.

9. - 11.oktobris. Mēness Zivju zīmē- laiks atpūtai, relaksācijai, meditācijai. Var patīkami pavadīt laiku pie ūdens.

12. - 13.oktobris. Mēness Auna zīmē- pieaug enerģija, bet emocijas ir jākontrolē.

14. - 16.oktobris. Mēness Vērša zīmē.

14. oktobrī - pilnmēness - enerģētiski sarežģīta diena. Paaugstinās jūtīgums un iekšējā spriedze. Var palīdzēt omulīgs vakars mājās un lūgšanas.

17. - 18.oktobris. Mēness Dvīņu zīmē- pienācis laiks pamācīties atrast derīgu informāciju vai izbraukt kaut kur kopā ar draugiem.

19. - 20.oktobris. Mēness Vēzī veido trigonu ar Sauli- tas ir laiks priekam kopā ar ģimeni. Pavadām brīvdienas kopā un neko sev neatsakām. Nododamies radošām nodarbēm.

21. - 22.oktobris. Mēness Lauvās zīmē veido kvadratūru ar Sauli- jāieklausās iekšējā balsī, nevajag sevi pārslogot ar darbu.

23. - 24.oktobris. Mēness Jaunavas zīmē veido kvadratūru ar Merkuru- laiks savest savas lietas kārtībā, bet iespējams, ka to neizdosies paveikt, jo traucēs neparedzēti apstākļi. Saule pāriet Skorpiona zīmē - iespējams nepieciešams analizēt savu rīcību. Atklātībā var izpeldēt jautājumi, kas saistīti ar svešu naudu vai kredītiem.

25. - 26.oktobris. Mēness Svaru zīmē- harmonijas iegūšana. Dienas noder pārrunām. Labvēlīgs laiks apmeklēt izstādi vai teātri.

27. - 28.oktobris. Mēness Skorpiona zīmē- emocionāli sarežģītas dienas. Var pastiprināties aizkaitināmība, greizsirdība, bet tā kā Mēness veido atī trigonu ar Jupiteru, tas dos iespēju no tā izbēgt ceļojumā.

28.oktobris - jaunmēness - var būt nogurums, bet tiek uzsākts jauns mēness cikls- sāksies atjaunošanās.

30.oktobris. Mēness Strēlnieka zīmē- paaugstinās vēlme ceļot, gribas uzzināt un ieraudzīt kaut ko jaunu. Var uzsākt svešvalodu apmācību.

31.oktobris. Merkurs uzsāk Retro kustību- var novērot kavēšanos dažādos darbos un pārrunās. Iespējams nāksies atlikt tikšanos vai braucienu. Nav labs laiks pirkumu izdarīšanai.