Gaļina Svedberga

Bioloğisko zinātņu doktore
Maģistra grāds astropsiholoģijā
Izglītības centra pasniedzēja
Izglītības centra "Astroselena" direktore

+371 67463825, +371 29504017
astroselena@inbox.lv, galas@astroselena.lv
galas46

Beigusi Latvijas Valsts Universitātes bioloģijas fakultāti. Pēc universitātes absolvēšanas darbojās kā pasniedzēja. Latvijas Universitātē aizstāvēja disertāciju bioloģijā, iegėstot doktora grādu. 1991.gadā uzsāka mācības Maskavas Astroloģijas akadēmijā (MAA), un 1995.gadā aizstāvēja bakalaura diplomu astropsiholoģijā, 2003.gadā šajā iestādē ieguva maģistra grādu astropsiholoģijā.
Gaļina ir prakstizējošs astrologs, vairāku gadu garumā strādā kā konsultants – astrologs dažādās firmās. No 1995.gada vada Astroloģijas skolu. Pasniedz astroloģiju, prognozējošo astroloģiju un vairākus speciālos kursus: medicīniskajā astroloģijā, biznesa atroloģijā, Sinastrijā, Harārajā astroloģijā u.t.t.
Interesējas par ainavu dizainu, fen – šui, ģimeņu psiholoģiju, jogu.

Ludmila Jusupžanova

Bakalaura grāds astropsiholoģijā
Izglītības centra direktores vietniece

+371 29581809
astroselena@inbox.lv

Kā visiem zināms, profesijas izvēle daudziem cilvēkiem nav nejaušība, un Ludmila šajā ziņā nav izņēmums. Uzklausot planētu aicinājumu viņa no sākuma kļuva par programmētāju, pabeidzot Rīgas Elektromehānisko tehnikumu, pēc tam kļūstot par profesionālu astrologu ar savu praksi kā astropsihologs.
Savas nodarbības astroloģijā viņa uzsāka apmeklējot slavena astrologa S. Vronska lekcijas, bet 1995.gada rudenī uzsāka mācibas Astroloģijas skolā, kuru vadīja G.Sveberga.
Pēc Astroloģijas skolas absolvēšanas viņa aizstāvēja Maskavas astroloģijas akadēmijas (MAA) Bakalaura diplomu astropsiholoģijā un tika uzaicināta palikt skolā jau kā pasniedzēja.
Ludmila astroģijas skolā pasniedz astropsiholoģiju un vada semināra nodarbības klātienes un neklāties kursu studentiem.
Ludmilas intereses saistās ar mūziku, austrumu cīņām, bioenerģētiku, psiholoģiju, fen – šui u.t.t.

Svetlana Kuznecova

+371 29561048
kuznecovas@mail.ru

Lilija Aleksejeva

Pasniedzēja izglītības centrā "Astroselena"

+371 29153968
ltb@inbox.lv

Interese par numeroloģiju aizsākās ar studijām P.Globas astroloģijas skolā. Vēlāk, paralēli numeroloģijai, turpināja padziļināti apgūt astroloģiju un astropsiholoģiju izglītības centrā „Astroselena”, kā arī studēja un sertificējās citos psiholoģijas virzienos.
Absolvēja KSRI (Maskava-Rīga) programmu "Sistēmfenomenoloģiskā pieeja un sistēmiskie izvietojumi" pēc B.Helingera metodes, ir iegūts sistēmterapijas konsultanta sertifikāts.
Tāpat ir iegūts sertifikāts mācību kursā „Sistēmiski seksuālā terapija” un Geštalta Institūta (Rīga) sertifikāts Psiholoģijas mācību programmā.
Apgūts mācību kurss projicējošā psiholoģijas metodikā „Metaforiskās asociatīvās kārtis”, ko izmanto psiholoģiskā rakstura problēmu izskatīšanā un radošā personības potenciāla atklāšanā.
Kopš 2007. gada praktizējošā numeroloģe un astropsiholoģe, organizē konsultācijas un seminārus Latvijā, Lietuvā un Igaunijā. Pasniedzēja izglītības centrā „Astroselena”, Baltijas Astroloģijas skolā un Tallinas teozofijas skolā.
Kopš 2011. gada Reiki Meistars (atzarojums Mercar).